Спортсмен «Elite tennis club» (Чорноморськ) Олександр ПОНОМАРЬ (на фото: зліва) став чемпіоном України серед юніорів (U-16). Змагання проходили на грунтових кортах Міжнародної тенісної академії в Пущі-Водиці.

У фіналі змагань у парному розряді 14-річний Олександр (тренер – Денис ПУМЕ) з Іваном Кременчуцьким із Сєвєродонецька переміг дует Роман Венгер (Дніпро)/ Семен Агинський (Кам'янське) – 0:6, 6:4, 10:2.

Це перша нагорода талановитого вихованця «Elite tennis club» в цій віковій категорії.

На шляху до фіналу чемпіони взяли верх над парами Старжегородський (Київ)/ Олюха (Київ) – 6:0, 6:0, Рогинський (Одеса)/ Опанасенко (Київ) – 7:6 (2), 6:1 та Бєланов (Одеса)/ Максимчук (Святопетрівське) - 2:6, 6:4, 10:7.

В одиночному розряді Олександр ПОНОМАРЬ вибув на стадії чвертьфіналу, поступившись майбутньому фіналісту – Олександру Гур’єву із Харкова – 4:6, 1:6.

В планах чорноморця виступ на дорослому чемпіонаті України.

Як ми повідомляли, у лютому Олександр завоював свій найбільший титул в карєрі, ставши переможцем турніру «Les Petits As» серії «Tennis Europe U14 - Super Category» у французькому Тарбі. В різні роки переможцями цього турніру становилися такі «зірки» світового тенісу як Рафаель Надаль, Майкл Чанг та Мартіна Хінгіс, а Роджер Федерер та Новак Джокович навіть до фіналу в Тарбі не доходили.