Спортсмени Одеської області завоювали 3 медалі чемпіонату України серед кадетів (2004-06 і 2007 р.н. і мол.) у стрільбі з лука, який проходив у Чернігові. В їх активі срібло і 2 бронзи.

І ЗНОВУ П’ЄДЕСТАЛ

Свою чергову медаль у змаганнях чемпіонату України серед кадетів завоювала вихованка КДЮСШ №17 Поліна ТКАЧЕНКО (тренер – Валерія ТКАЧЕНКО).

В олімпійському раунді Поліна перемогла Ірину Яковенко (Київ) - 6-0, Кристину Косяченко – 7-3 і Ірину Ярмак (обидві – Харківська) – 6-4, але в поєдинку за вихід у фінал програла майбутній чемпіонці – Дар’ї Коваль (Сумська) – 0-6. В напруженому поєдинку за бронзу Поліна взяла верх Дзвениславою Черник (Львівська), яка була другою у кваліфікації. Матч завершився внічию, але в перестрілці одеська спортсменка виявилися більш влучною – 9:8. В кваліфікації вона посіла 5-е місце, набравши 626 очок.

cadets archery 03

У всеукраїнських змаганнях «Кубок Сіверщини», які проходили напередодні чемпіонату України там же в Чернігові, Поліна ТКАЧЕНКО завоювала срібну медаль.

КОМАНДНІ ДОСЯГНЕННЯ

Ще дві медалі спортсмени Одеської області завоювали в командній першості.

Срібними призерками серед кадетов стала команда у складі Поліни ТКАЧЕНКО, Софії ЦИМБАЛЮК (КДЮСШ-17, тренер – Валерія ТКАЧЕНКО) і Анастасії ЛОМАЧЕНКО (9-СК Одеса, Збройні сили України, тренер – Юлія БОЛЬШОВА). Одеситки перемогли команди Києва (6-2) і Черкаської області (6-0), але у фіналі поступилися збірній Харківської області (2-6).

cadets archery 01

Бронзові медалі серед молодших кадетів завоювали Ярослав МЕЛЬНИК, Ігор ПРОЦЕНКО (КДЮСШ-17, тренер - Олена ВІХРОВА) і Ніколай ІОРДАКІ (9-СК Одеса, Збройні сили України, тренер - Юлія БОЛЬШОВА).

cadets archery 04

НА ПІДСТУПАХ ДО П’ЄДЕСТАЛУ

Серед молодших кадетів в змішаній категорії 4-е місце посіли Аліна МОРОЗ (КДЮСШ-17, тренер – Олена ВІХРОВА) і Ніколай ІОРДАКІ (СК Збройних сил України, тренер – Юлія БОЛЬШОВА). В матчі за бронзові медалі вони програли першій збірній Львівської області (2-6).

Відзначимо також 5-е місце Наталії ПАСТЕРНАК (КДЮСШ №17, тренер - Олена ВІХРОВА) серед молодших кадеток.

Всього у змаганнях взяли участь 136 участников спортсменів, які представляли 8 областей і місто Київ.