Спортсмени збірної Одеської області завоювали 6 медалей на чемпіонаті України з плавання серед юнаків, який відбувся в Запоріжжі. За медалі змагань боролися хлопці 2007-2008рр.н. і дівчата 2008-2009рр.н. (на фото: Микита ШЕРЕМЕТ - володар 4-х медалей чемпіонату України)

ПІДСУМКИ

Збірна Одеської області завоювали 1 золоту, 1 срібну і 4 бронзову медалі і в підсумку посіла 2-е місце в другій за рангом групі областей.

Найбільш успішно виступив Микита ШЕРЕМЕТ (тренери – Олександра КУРБАНОВА, Алла ТИМОФЄЄВА), який завоював 4 медалі (1 золоту і 3 бронзові). Три медалі (0-1-2) у Артема ДЬОМИ (тренер - Сергій ДЕМЧУК).

МЕДАЛІСТИ

Чемпіоном України Микита ШЕРЕМЕТ став на дистанції 50 м вільним стилем, показавши результат 25,15. Дві бронзові медалі він завоював ще на двох дистанціях вільним стилем: на 100-метрівці (56,13) і 200-метрівці (2.06,89).

Також в активі Микити і збірної Одеської області бронзова медаль в комбінованій естафеті 4х100 м, де компанію йому склали Максим БЕРКОВ (спина; тренери – Наталія ГОШУРЕНКО, Тетяна САРЖЕНЮК), Артем ДЬОМА (брас) і Артем ЧЕБАН (батерфляй; тренер – Сергій ДЕМЧУК) – 4.19,96.

swim yunaki 00

Збірна Одеської області - бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків в естафеті (зліва направо): Максим БЕРКОВ, Артем ДЬОМА, Артем ЧЕБАН, Микита ШЕРЕМЕТ

Артем ДЬОМА завоював срібну медаль, виконавши при цьому норматив кандидата в майстри спорту України, на дистанції 200 м брасом (2.32,79), і бронзу на дистанції 100 м тим же стилем і (1.10,71).

Всі медалісти представляють СДЮШОР «Динамо».

ПІДСУМКОВИЙ КОМЕНТАР

Олександра КУРБАНОВА, тренер збірної України і СДЮШОР «Динамо»:

- З'являються нові цікаві хлопці і дівчата. Задоволена, що є чемпіон та призери. Сподіваюся, що ті, хто можуть, але недопрацювали, надихнуться прикладом призерів, і наступного разу ми побачити більше медалей.

НАЙБЛИЖЧІ СТАРТИ

В Харкові, 11-14 листопада, відбудеться чемпіонат України серед юніорів і молоді.