Спортсмени Одеської області завоювали три золоті та дві бронзові медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби, який пройшов в Броварах.

У категорії до 61 кг Володимир БУРУКОВ розгромив у фіналі Ярослава Гурського зі Львову з рахунком 10:1. Учасник недавнього молодіжного чемпіонату світу Василь МИХАЙЛОВ (74 кг) переміг у фіналі представника Київської області Дениса Павлова (5: 0). В одному з найяскравіших протистоянь чемпіонату Семен РАДУЛОВ (70 кг) взяв верх над учасником Олімпійських ігор Андрієм Квятковським зі Львова. Сутичка закінчилася внічию 2:2, але перевага була віддана одеситу, так як він провів останній технічна дія. Цікаво, що на шляху до фіналу всіх своїх суперників Семен переміг з однаковим рахунком 10:0.

Бронзові медалі завоювали 19-річні Сергій ТЕРЗІ (57 кг) і Артур ЛУК'ЯНЧУК (92 кг).

За підсумками змагань збірна Одеської області посіла друге місце в командному заліку.

У складі збірної виступали 15 спортсменів.