Одеські шаблісти візьмуть участь в двох змаганнях національного рівня з фехтування, які відбудуться в Києві 11-12 січня. Спочатку Всеукраїнський турнір найсильніших, за ним чемпіонат України серед кадетів (2002р.н та молодше), який є вирішальним етапу відбору в збірну.

elena kravatskaja У Всеукраїнському турнірі за честь Одеси відстоюватимуть наші лідери – чемпіон Європейських ігор-2015 Андрій ЯГОДКА та срібна призерка Олімпійських ігор Олена КРАВАЦЬКА, для якої це буде другий турнір після повернення у великий спорт.

Компанію лідерам української шаблі складуть Олександр ШЕВЧЕНКО, Даніель ЄРЬОМЕНКО, Маргарита СМИРНОВА, Ганна СУЛАЦЬКА, а також кадети, для яких ці змагання відмінним досвідом перед чемпіонатом України, який відбудеться наступного дня: Дар’я ВАСЕНКО, Валерія МАРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА, Іван ГАЙСІН, Максим СЕМЕНОВ, Ростислав КУЧЕРЕНКО та Тимур ТЕРЗІ.

В кадетському чемпіонаті України візьме участь і 9-річна Анна СУВОРОВА , яка вже виграла шість етапів Дитячої ліги України – їй пора вже отримувати досвід фехтування у змаганнях з більш старшими спортсменами.

Vasyutin Gaysin Олександр ВАСЮТІН, головний тренер збірної Одеської області:

- Звісно, і Андрій Ягодка, і Олена Кравацька боротимуться за найвищі нагороди, Андрій – взагалі, головний фаворит змагань. Розраховуємо, що й Маргарита Смирнова наблизиться впритул до фехтувальниць збірної України. Вона повинна вже підтягуватися до них, адже вона – наша олімпійська надія-2024

Головна наша задача на чемпіонаті України серед кадетів: потрапляння в збірну Івана Гайсіна (на фото: Олександр ВАСЮТІН та Іван ГАЙСІН), щоб отримати право брати участь в чемпіонатах світу та Європи. Він зараз йде четвертим в рейтингу, тож йому треба захистити свою позицію, а для цього треба випередити своїх конкурентів – це гарантує потрапляння в «призи». При тому, що він 2004 року народження та виступає,як говорять, по старшому віку.

Також на медалі претендують Дар’я Васенко - бронзова призерка минулорічного чемпіонату, яка через травми поки не може вийти на свій рівень, та Максим Семенов, який також вже був в «призах» на кадетському чемпіонаті.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live