Юні одеські шаблісти стали переможцями «Дитячої фехтувальної ліги Миронюка» нинішнього сезону. Перше місце в загальному заліку Анні СУВОРОВІЙ та Микиті ОБУХОВУ принесли перемоги на турнірі «Київська весна», який проходив 6-7 травня.

НЕПЕРЕМОЖНА СУВОРОВА

У змаганнях серед спортсменок 2009 р.н. та молодше вихованка КДЮСШ №13 Анна СУВОРОВА (тренер – Олександр ВАСЮТІН) на груповому етапі перемогла своїх суперниць із загальним рахунком 20:1.

В основній сітці одеситка подолала опір киянки Марії Грабової (10:5), Майї Величко з Нетішина (10:2) та – у фіналі – ще однієї столичної фехтувальницею Ганни Рябової (10:5).

Таким чином, Анна СУВОРОВА продовжила свою переможну серію на всеукраїнських змаганнях: вона стала чемпіонкою на дев’яти останніх турнірах поспіль.

Останнього разу Анна програла як раз у фіналі минулорічної «Київської весни». З початку 2018-го одеська фехтувальниця стала переможницею в 11-ти з 12-ти турнірах Дитячої ліги. В минулому році Анна СУВОРОВА виграла 7 з 8-ми турнірів, в цьому – 4 з 4-х.

Suvorova 01

МИКИТА-ЧЕМПІОН

Ще один вихованець КДЮСШ №13 Микита ОБУХОВ (тренер – Микита СТОЛБУНОВ) також переміг у віковій категорії «2009 р.н. та молодше» - і на «Київській весні», і в сезоні Дитячої ліги взагалі – за підсумком чотирьох змагань. В основній сітці столичного турніру Микита переміг Владислава Бульбу з Києва (10:1), двох фехтувальників із села Вишневого, що на Київщині - Андрія Дембовського (10:3) та Іллю Тура (10:6), а в фіналі в напруженому бою був сильнішим за Тімура Мудракова з Харкова – 10:8.

Obuhov 01

БРОНЗА МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКОЇ

У змаганнях старшої вікової категорії (2005-2006ррн.) Валерія МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА (тренер – Микита СТОЛБУНОВ), як і на попередньому етапі Ліги в Нетешині, програла в поєдинку за вихід у фінал майбутній чемпіонці – на цей раз Софії Полонці з Миколаєва (7:15). На попередніх стадіях Валерія була сильнішою за двох столичних шаблісток – за Марію Кочеткову (15:4) та Наталію Василенко (15:12).

Одеська фехтувальниця стала бронзовою призеркою і за підсумком цього сезону «Дитячої фехтувальної ліги Миронюка», який в цей раз тривав із січня по травень.

Morenets Kubanska 02

НАЙБЛИЖЧІ СТАРТИ

Наступний етап Дитячої ліги відбудеться вже восени. А цього тижня (10-12 травня) наші провідні фехтувальники Андрій ЯГОДКА та Олена КРАВАЦЬКА продовжать боротьбу за олімпійську ліцензію на етапах Кубку світу: шаблістки змагатимуться в Тунісі, шаблісти – в Мадриді. Відбудуться і командні, і особисті турніри.