В центрі олімпійської підготовки в Новій Долині 23-24 червня в рамках Кубка України зі стендової стрільби відбудуться всеукраїнські змагання «Кубок Чорного моря». Змагання проводяться під патронатом відділення НОК України в Одеській області.

Найсильніші стендовики країни, за виключенням Миколи Мільчева, який звільнений від участі у внутрішньому відборі, боротимуться за перемогу на круглому та траншейному стендах. Змагання відбуватимуться в двох вікових категоріях – «дорослі» та «юніорі».

4

Одеську область на змаганнях представлятимуть Іван ЛОЇК, Сергій НАУМЕНКО, Ірина МАЛОВІЧКО, Ніка МІЛЬЧЕВА, серед юніорів - Артем СКОРЕЦЬКИЙ, Ольга ТАРАНЕНКО. На траншейному виступатиме В'ячеслав НАУМЕНКО. Всі ці спортсмени є представниками ФСТ «Колос» тавихованцями центру олімпійської підготовки в Новій Долині.

В п’ятницю на стрільбищі відбулися тренування, а безпосередньо офіційні змагання розпочнуться у суботу о 9.00. В перший день відбудеться перша частина кваліфікації (75 пострілів) у всіх видах програми Кубку України, у другий – друга частина кваліфікації (25 пострілів) та фінал

Прес-служба НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live