Одеські фігуристи Марк КУЛІШ і Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО стартували на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який триває в італійському регіоні Фріулі-Венеція-Джулія.

КОРОТКА ПРОГРАМА

У змаганнях дівчат в короткій програмі 15-річна Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО (тренерка – Ірина КЛАНЦАТ) на 13-му місці, отримавши оцінку 42,73 бали, що на 3 бали менше ії особистого рекорду (45,65).vasilchenko it 01

vasilchenko it 01

У змаганнях серед хлопців ії ровесник Марк КУЛІШ (тренерка – Валентина МИНЗАТ) на 11-му місці, з оцінкою 49,04 бали, що на 2 бали краще, ніж його особистий рекорд (47,15).

Хлопці виступатимуть в довільній програмі вже сьогодні. Старт – о 16.45. Марк вийде на лід о 17.35. У Анастасії довільна програма 27 січня.

Пряма трансляція, нагадаємо, на сайтіeoctv.org/live.

vasilchenko it 01

vasilchenko it 01

КОМЕНТАРІ ТРЕНЕРІВ

Валентина МИНЗАТ, тренерка Марка КУЛІША:

- Я стримана рада, тому що у нас сьогодні ще довільна, а вона не менш важлива.

Але за вчорашнім прокатом можу сказати, що Марк впорався зі своїм завданням. Мінімальні помилки та помарки були, але загалом він поборовся за максимально чистий прокат. На цьому старті збільшив свій особистий рекорд в оцінці короткої програми на два бали. А покращення самого себе це завжди добре.

Ірина КЛАНЦАТ, тренерка Анастасії ВАСИЛЬЧЕНКО:

- Можна було чистіше прокатати. Є свої шорсткості. Налаштовуємося на довільну програму.

ДОВІЛЬНА ПРОГРАМА

Максим КУЛІШ з тренером для виконання довільної програми обрали композицію «Game of Thrones» (укр. – «Гра престолів») у виконанні хорватського піаніста Максима Мрвіци.

Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО - композицію «Fleurie Soldier» (укр. –«Квітчастий солдат»).

Тривалість довільної програми – 3 хвилини 10 секунд (+/- 10).

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

За правилами Міжнародного союзу ковзанярів (МСК) до виступу спортсменів в довільній програмі у змаганнях в одиночному катанні пред'являються такі технічні вимоги:

До вашої увагу фрагмент зводу правил МСК.

Добре збалансована програма вільного катання для чоловіків повинна містити:

  • максимум сім елементів стрибка (один з яких повинен бути стрибком типу Аксель);
  • максимум три обертання, одне з яких має бути комбінацією обертання, одне обертання з польотом, або обертання з вильотом, і одне обертання лише з однією позицією;
  • максимум один хореографічний ряд.

Добре збалансована програма вільного катання для жінок повинна містити:

  • максимум сім елементів стрибка (один з яких повинен бути стрибком типу Аксель);
  • максимум три обертання, одне з яких має бути комбінацією обертання, одне обертання з польотом, або обертання з вильотом, і одне обертання лише з однією позицією;
  • максимум один хореографічний ряд.

ОЛІМПІЙСЬКА ПРОГРАМА-2023

25 січня.

13.00. Дівчата (30 учасниць). Коротка програма. 1. Ііда Кархунен (Фінляндія) – 57,37… 3. Олеся Рай (Німеччина) – 54,36… 10. Сабіна Алієва (Азербайджан) – 45,27… 13. Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО – 42,73.

17.45. Хлопці (16). Коротка програма. 1. Лукаш Вацлавік (Словаччина) – 69,51… 3. Семен Данілянц (Арменія) – 67,90… 10. Даніель Корабельник (Литва) – 49,26… 11. Марк КУЛІШ – 49,04.

26 січня

16.45. Хлопці (16). Довільна програма. Марк КУЛІШ (17.35)

27 січня

14.00. Дівчата (30). Довільна програма. Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО (16.42)

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Дякуємо за фото НОК України

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live