Вихованці одеської КДЮСШ №13 завоювали дві медалі «Турніру найсильніших» серед кадетів з фехтування, який відбувся в Києві 19 жовтня.

У змаганнях шаблістів на п’єдестал піднялися Іван ГАЙСІН та Ростислав КУЧЕРЕНКО, які завоювали бронзові медалі. В основній сітці Ростилав переміг киянина Даніїла Тягнирядно (15:4), Максима Рощина з Миколаєва (15:11) та свого партнера по команді Тімура ТЕРЗІ (15:11), але програв Дмитру Колобаєва з Нетішина (10:15).

Іван був сильнішим за Андрія Фещенка з Вишневого (15:4), киянина Андрія Сластіна (15:12) та В’ячеслава Дзюби з Миколаєва (15:11), програвши лише майбутньому переможцю Олександру Григоруку зі столиці (15:11). Григорук в чвертьфіналі переміг ще одного одесита - Максима СЕМЕНОВА – 15:12. Терзі та Семенов посіли 6-е та 7-е місце у цих змаганнях.

Серед дівчат кращою серед спортсменок КДЮСШ №13 стала Вікторія МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА – вона 8-а у підсумковій класифікації.

Підготували спортсменів Олександр та Віталій ВАСЮТІНИ, а також Микита СТОЛБУНОВ.