Вихованці КДЮСШ «Авангард» завоювали 4 медалі на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15-ти та до 17-ти років, присвяченому Збройним силам України, який відбувся в Луцьку.

ПІДСУМКИ

Спортсмени відділення важкої атлетики КДЮСШ «Авангард» Авангардівської селищної ради (ФСТ «Колос»), яке базується в Новій Долині, завоювали 3 срібні і 1 бронзову медалі.

Срібні медалі завоювали Олександра ГОРДІЙЧУК («до 45 кг», U-15), Софія МАЙСТРЕНКО («до 59 кг», U-17) і Микита ВЕРБЕЦЬКИЙ («до 61 кг, U-15), бронзовою призеркою стала Олена ГОРДІЙЧУК («до 55 кг», U-15), причому Олена виконала норматив кандидата в майстри спорту України.

Спортсменів підготували заслужений майстер спорту України з важкої атлетики, бронзова призерка Олімпійських Ігор Юлія ПАРАТОВА і заслужений тренер України Дмитро СТОРОЩУК.

Avangard UkrChamp 02

Спортсмени і тренери висловлюють велику подяку за підготовку та участь у змаганнях голові Авангардівської селищної ради Сергію ХРУСТОВСЬКОМУ та його команді.

КОМЕНТАР КУЧІНОВА

«Для мене ви найкращі! Ви продовжуєте те, що я створив у далекому 1981 році. Я пишаюся вами! Нова Долино, вперед!», - прокоментував успіх спортсменів «Авангарду» заслужений тренер України, головний тренер збірної України Юрій КУЧІНОВ, який привів на олімпійський п’єдестал Ігоря РАЗОРЬОНОВА і Юлію ПАРАТОВУ.

МЕДАЛІ ДЕТАЛЯХ

У змаганнях старшої вікової категорії у вазі «до 59 кг» Софія МАЙСТРЕНКО підняла в сумі 154 кг (ривок – 66 + поштовх – 88 кг), реалізувавши всі 6 спроб.

Avangard UkrChamp 03

У змаганнях молодшої вікової категорії юні штангісти показали такі результати: Олександра ГОРДІЙЧУК («до 45 кг», U-15) – 104 кг (48+56), Микита ВЕРБЕЦЬКИЙ («до 61 кг, U-15) – 175 кг (78+97), Олена ГОРДІЙЧУК («до 55 кг», U-15) - 120 кг (56+64).

Avangard UkrChamp 03

Avangard UkrChamp 03

Avangard UkrChamp 03

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live