Спортсмени збірної Одеської області завоювали 4 медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів (2002-03ррн.), який проходив в Бахмуті (на фото: На третій сходинці п’єдесталу чемпіонату України – Петро ЛИТВЕНЮК).

Срібним призером став Іван ВЕЛІКСАР (Кам'янка) у ваговій категорії «до 48 кг», бронзові медалі завоювали - Іван ТЕРЗІ (Кам'янка) – «до 51 кг», Віктор ТОШОГЛО (Кам'янка) – «до 60 кг» та Петро ЛІТВЕНЮК (Южне) – до «65 кг»

За крок від медалі, посівши 5 місце, виявилися: Іван КУРБАТОВ (Южне) – 48 кг, Георгій КАЗАНЖИ (Кам'янка) – «до 51 кг», Федір НЕДЕВСЬКИЙ (Кам'янка) – «до 55 кг», Сергій МАЛИНКОЙ (Кам'янка) – «до 65 кг», Олександра ТКАЧЕНКО (Южне) – «до 53 кг».

В підготовці спортсменів брали участь Георгій ЯБАНЖІ (старший тренер Одеської області серед кадетів), Іван ПЕТКОВ, Олег КУШНІР, Володимир ВЕРЕМЕЙЧУК.