В Одесі у Дитячому центрі «Молода гвардія»  за підтримки відділення НОК України в Одеській області відбувся проект Національного олімпійського комітету Do like Olympians.

О восьмій годині ранку до «Молодої гвардії» завітала чемпіонка України з художньої гімнастики, учасниця Всесвітньої Універсіади-2017 Яна ЯРОШ. Юні «олімпійці» тепло прийняли відому спортсменку і після короткого знайомства під супровід динамічної музики відбулася руханка - на самому березі Чорного моря.

DLO Odessa 21 08 04 1

DLO Odessa 21 08 02

Взяли участь в заході тридцять юних спортсменів з різних куточків країни, які знаходяться в «Молодій гвардії» на фіналі «Оліімпійської зміни» - всеукраїнських змагань серед дітей та юнацтва.

«Рухи прості, але всі вони в комплексі допомагають зарядитися енергією на цілий день», - розповіла Яна.

Із зацікавленістю за ранковою зарядкою спостерігали президент Олімпійської академії Ніна УМАНЕЦЬ, яка завітала до «Молодої гвардії» на «Олімпійську зміну», і голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ.

Юні спортсмени були дуже задоволені таким початком дня і, взагалі, перебуванням на «Олімпійській зміні» в «Молодій гвардії».

Дмитро МИРОНЧУК (Ковель):

- Зарядка дуже сподобалася, особливо те, як Яна вела руханку – цікаві вправи, швидко прокидаєшся. Частіше б такі зарядки були.

Взагалі, такі олімпійські табори дуже потрібні, як на мене: тут заряджаєшся позитивом, енергією, отримуєш натхнення, впевненість у собі. За той час, що ми тут знаходимося, а це вже більше двох тижнів, дуже здружилися.

Дмитро ШУЛЬГА (Чернігів):

- Зарядка класна: прокинувся, розім’явся. Зарядився енергією. Що стосується «Олімпійської зміни», самого перебування в «Молодій гвардії», то, вважаю,  цей табір  - найкращий в Україні.

 Яків МАРХАЙ (Чернігів):

- Зарядка дійсно класна. Просто супер. Зарядився енергією на цілий день. Олімпійські подарунки теж сподобалися. Мені в цьому таборі дуже все подобається, тут панує дружня атмосфера – і серед хлопців, і серед дівчат.

Після руханки  всі учасники отримали подарунки від відділення НОК України в Одеській області. А далі юні олімпійці приєдналися до ранкової зарядки за участю всіх дітей, які знаходяться на зміні в «Молодій гвардії», а це 1200 дітей. Це було грандіозне видовище!

DLO Odessa 21 08 05

 

DLO Odessa 21 08 06

DLO Odessa 21 08 07

 

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live