У селище Великодолинське Овідіопольського району Одеської області відбувся олімпійський урок за участю дворазовою чемпіонки Європи з карате чорноморської спортсменки Аніти СЕРЬОГІНОЇ. Захід відбувся за підтримки відділення НОК України в Одеській області.

Почесними гостями та зацікавленими глядачами олімпійського уроку у великодолинському НВК-гімназії стали начальник управління фізичної культури та спорту Одеської облдержадміністрації Валентина КОЛЬЧАК, голова відділення НОК України в Одеській області олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ, заслужений працівник фізичної культури та спорту Юрій ПОВОЛОЦЬКИЙ, а також директор  Овідіопольської ДЮСШ  Олександр УСІНОВ.

Валентина КОЛЬЧАК, начальник управління фізичної культури та спорту Одеської облдержадміністрації:

- Дуже рада, що в такий сонячний день ви зібралися, щоб провести олімпійський урок та вшанувати наших кращих спортсменів – олімпійського чемпіона Микола Мільчева та дворазову чемпіонку Європи Аніту Серьогіну, яка бореться за потрапляння на Олімпійські ігри-2020. Спорт нас об’єднує, надає нам сил, впевненості. Бажаю вам, щоб в кожному своєму старті, в кожній справі, якою ви займаєтеся, ви досягли олімпійської вершини.

Перед тим, як розпочався олімпійський урок Микола Мільчев привітав з днем народження багаторічного начальника управління фізкультури та спорту Одеської облдержадміністрації Юрія Поволоцького, вручивши йому подарунки від НОК України.

Тон олімпійському уроку задав колектив школи  аеробіки  «Монблан», який подарував усім присутнім запальний танець. 

Dolyna 01 10 02

Сам Олімпійський урок був присвячений карате і провела його, звісно, Аніта Серьогіна. Розпочався олімпійський урок із зарядки, яка пройшла в рамках проекту НОК України «Do like Olympians». А потім учасники, а їх було більше 50-ти, приступили до спеціальної частини – вивчення нового предмету. Аніта розповіла про історію карате, про його особливості та за допомогою своїх одноклубників за клубом карате «Катана» (Чорноморськ) - Олександр Сидухіна та Ярослава Федорова - показала основні види нового олімпійського виду спорту – ката та куміте. Учасники уроку були у захваті. Дуже сподобався урок і Аніті Серьогіній, яка, до речі, провела урок як справжній вчитель. Втім, це недивно, адже вона вже пробує себе в ролі тренера в своєму рідному клубі.

Dolyna 01 10 01

Dolyna 01 10 05

Dolyna 01 10 04

Аніта СЕРЬОГІНА, дворазова чемпіона Європи карате, призерка чемпіонату світу та Всесвітніх ігор з карате:

- Враження тільки позитивні. Дуже сподобалася реакція дітей, які напевно вперше побачили такий вид спорту як карате, побачили ті дисципліни, які будуть представлені на Олімпійських іграх 2020 року. Думаю, що і дітям сподобалося, адже вони були дуже здивовані тим, що побачили.

Напевно, і не очікували, що про такий вид спорту розповідала представниця прекрасної статі. Гадаю, що і показовий виступ нашого клубу карате також вразив учнів школи.  

 

По завершенню майстер-класу з карате учні гімназії позмагалися у перетягуванні канату, а також в естафетах. Звісно, по закінченню олімпійського уроку ніхто не залишився без подарунків від відділення НОК України в Одеській області. Не обійшлося і без традиційних для таких заходів фотографування та роздачі автографів. Діти залишилися задоволеними.

Dolyna 01 10 06

Dolyna 01 10 07

Dolyna 01 10 15

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live