242 студенти, які представляють 15-ти вишів, взяли участь у всеукраїнському пробігу «Зелена миля», який відбувся в Одесі.

В НАЙЗЕЛЕНІШОМУ МІСЦІ

Вдруге за останній тиждень одеський Парк перемоги став місцем масового спортивного заходу. 26 травня, нагадаємо, більше семисот одеситів взяли участь в Олімпійському дні, де віковий діапазон «олімпійців» був від 4-х до 63-ти років. В перший день літа на доріжку вийшли студенти одеських вишів. Недивно, що ця подія відбулася в одному із найзеленіших місць Одеси, адже одна з цілей пробігу – пропаганда охорони навколишнього середовища, а ще, само собою, популяризація здорового способу життя серед студентської молоді. В Києві, наприклад, до «Зеленої милі» долучився президент НОК України Сергій Бубка.

«ЗЕЛЕНА МІЛЯ»

Дівчатам та хлопцям було запропоновано пробігти одну сухопутну милю, хоча для Одеси можна було зробити і виключення, і запропонувати для пробігу милю морську.

Учасники бігли по головній алеї парку – упродовж озера через центральній міст. За баталіями на біговій доріжці спостерігали й зовсім юні одесити – в парку в цей сонячний та жаркий День захисту дітей їх було чимало.

Час на дистанції за регламентом ці засікався, але учасники мали гарну мотивацію – трійка призерів отримували олімпійські сувеніри від відділення НОК України в Одеській області. Тож боротьба на дистанції була принципова.

Серед дівчат переможницею стала Олена Джирма із Юракадемії. Ще два почесних місця на п’єдесталі посіли студентки технічного коледжу при Одеській харчовій академії, Софія Дорошенко та Валентина Поночовна.

zm 27

Переможцем одеської «Зеленої милі»-2018 серед хлопців став Костянтин Сидоренко (Південноукраїнський Педуніверситет). Другим фінішував – Олександр Горбань (Військова Академія), третім – В’ячеслав Вечев (Торговельно-Економічний Інститут). Всі призери, як говорилося вище, отримали чудові олімпійські сувеніри. Втім, без призів не залишився ніхто – всі студенти, який віддав свій час «Зеленій милі», отримали сертифікат учасника пробігу.

Нагадаємо, організаторами заходу разом з відділення НОК України в Одеській області стали «Спортивна студентська спілка» та спорткомітет МОН України.

В цей день пробіг «Зелена миля» відбувся у всіх регіонах України.

zm 34

zm 54

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live