В Одесі у музеї футболу відбувся один з модулів проекту Національного олімпійського комітету #OlympicLab, який проходить за партнерської підтримки компанії «Coca Cola».

В рамках модулю відбулася зустріч юних футболістів ФК «Атлетик», молодшому з яких виповнилося 6 років, з ветеранами «Чорноморця» - футболістами, кували славу одеського клубу: бронзовими призерами чемпіонату СРСР 1974 року Олександром Дегтяревим, Віктором Зубковим, а також учасником двох чемпіонатів світу Валерієм Поркуяном Про суддівство юним футболістам розповів відомий арбітр, президент Асоціації міні-футболу Одеської області Володимир Копяк.

OlympicLab 30 08 site 07

Відкрив зустріч голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ, який привітав Володимира Івановича з недавнім 70-річчям. Крім олімпійських подарунків, подяка НОК України - за багаторічне служіння спорту.

Ветерани розповіли про свої досягнення у футболі, про особливості гри в окремих амплуа, а також акцентували увагу юних футболістів на якостях, завдяки яким можна досягти успіхів великому спорті.

OlympicLab 30 08 site 02

OlympicLab 30 08 site 03

OlympicLab 30 08 site 04

Віктор ЗУБКОВ, бронзовий призер чемпіонату СРСР 1974 року:

- Футбол – це соціальне явище і те, що сьогодні відбулося – це гарний виховний момент. Футбол – це чарівний вид спорту: він не має обмежень – ані вікових, ані національних. Цей вид спорту гармонійно розвиває людину – і в фізичному, і технічному, і в інтелектуальному відношеннях. Гравець у футболі належить колективу, адже футбол – це колективна гра. Наші талановиті, тому що вони грають у футбол.

Те, що зараз відбулося, це свято, адже чужих дітей не буває. Тут вони відволікаються від негативу, який є в житті. В обстановці цього музею, якій немає аналогів, вони отримують неабиякий заряд. Діти одягнулися в однакові футболки – вони в однаковій формі як єдиний колектив, отримали гарні подарунки. Чудовий захід.

Владислав ЯКУБОВСЬКИЙ, юний футболіст:

- Головне, що почерпнув із зустрічі з ветеранами «Чорноморця», що треба постійно тренуватися та ніколи не здаватися. А крім того, треба вчитися, адже кар’єра футболіста не вічна – тож треба мати освіту.

Юрій СОН, юний футболіст:

- Було дуже цікаво побувати в цьому музеї футболу, а також послухати знаменитих футболістів. Я дізнався чимало нового для себе, наприклад, для того, щоб досягнути успіху, завзято працювати на тренуваннях.

За підсумками заходу ветерани і юні футболісти отримали подарунки від відділення НОК України в Одеській області. Цей модуль проекту Національного олімпійського комітету #OlympicLab пройшов за сприянням Одеської обласної Федерації футболу.

OlympicLab 30 08 site 06

OlympicLab 30 08 site 05

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live