В Чорноморську  на стадіоні загально-освітньої школи №6 відбувся захід Національного олімпійського комітету #OlympicLab, що в цьому році проходять за підтримки The Coca-Cola Foundation.

В одному з модулів #OlympicLab, а саме в олімпійському чаті, взяли участі більше 30-ти юних легкоатлетів з різних куточків країни, які стартували у відкритому чемпіонаті Чорноморська «Діти – олімпійська надія України» серед юнаків та дівчат 2005 р.н., присвяченого Дню Конституції України. Юні легкоатлети мали можливість поспілкуватися з учасницею Олімпійських ігор в Пекіні стрибункою Олександрою Стаднюк, яка зараз працює тренером в одеській обласній СДЮСШОР.

Серед учасників були і діти-переселенці і – 13-річні Дмитро ХАКІМОВ та Ельміра ТАРУТА, які раніше жили в Донецьку, і саме в Чорноморську розпочали займатися спортом, а саме легкою атлетикою. В травні вони стали переможцями юнацького чемпіонату  України з чотириборства в командному заліку, а на цих змаганнях посіли призові місця в триборстві – друге та третє місця відповідно.

Chernomorsk June 01

Під час модулю спортсмени-початківці цікавилися у Олександри СТАДНЮК, які якості необхідні, щоб досягти високих результатів, чи треба вже в цьому віці ставити серйозні цілі, наскільки велика роль тренера.  Питань було чимало, і на всі юні прихильники королеви спорту отримали детальні відповіді від відомого олімпійця.

Головний сенс сказаного можна підсумувати таким чином: кожен спортсмен, навіть, самий маленький, повинен ставити цілі, хоча б маленькі, працювати з великим бажанням та чітко виконувати настанови тренера. «Тільки тоді ви отримаєте результат», - зазначила Олександра Стаднюк.

Всі учасники модулю #OlympicLab в Чорноморську отримали олімпійські подарунки від відділення НОК України в Одеській області.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live