16-річний вихованець одеської СДЮШОР «Динамо» Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ став 7-м на чемпіонаті Європи серед юніорів з плавання.

ФІНАЛ

У фіналі на дистанції 100 м батерфляєм Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ (тренери - Олександр КУРБАНОВА, Костянтин Карташов) після половини дистанції йшов 8-м. На другій – спробував ліквідувати секунду відставання від трійки лідерів, але зміг продвинутися лише на одну позицію – 53,44. Своєму кращому результату він програв 0,71 секунди (52,73). У півфіналі Ігор показав результат 53,48, в попередніх запливах – 53,82.

НА ЄВРОПЕЙСЬКІЙ ВЕРШИНІ

kazan 2019 5Як ми повідомляли, у п’ятницю Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ вперше в кар’єрі став чемпіоном Європи серед юніорів, на 200-метрівці батерфляєм показавши результат 1.57,86 секунди, який лише 0,08 секунди нижче його особистого рекорду (чемпіонат України-2019, квітень).

В минулому році ТРОЯНОВСЬКИЙ виступав на юніорському чемпіонату Європи і показав там 11-й результат встановивши тоді юнацький рекорд України (2.01,41). Також одесит брав участь на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх: на 100-метрівці батерфляєм він став 5-м (52,73), на дистанціях 50 та 200 м він зупинився в одному кроці від фіналу, посівши таким чином 10-е місце (24,33 та 2.01,80 відповідно).

МІЖНАРОДНІ ПЛАНИ

Наступним міжнародним стартом Ігоря ТРОЯНОВСЬКОГО стане чемпіонат світу серед юніорів в Будапешті (20-25 серпня), в якому також візьме участь ще одна вихованка СДЮШОР «Динамо» Анастасія ХОМІНА. Вони вперше стартуватимуть на такому великому змаганні.

А в цьому місяці за нагороди Європейського юнацького олімпійського фестивалю (Баку, 21-27 липня) боротиметься ще один динамівець Вадим НАУМЕНКО (у обох тренер Олександра КУРБАНОВА).

swim Dinamo 07

2019-й. Прорив нового покоління одеського плавання. В басейні "Динамо" (зліва направо): Анастасія ХОМІНА, Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ, Юрій КОСЯН, Анастасія ШАТАЛОВА, тренер Олександра КУРБАНОВА, Вадим НАУМЕНКО.

Чемпіонат Європи серед юніорів. Казань

3 липня. 50 м. Батерфляй. Кваліфікація. 17. Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ – 24,76.

4 липня. 200 м. Батерфляй. Кваліфікація. 11. ТРОЯНОВСЬКИЙ – 2.01,77. Півфінал. 4. ТРОЯНОВСЬКИЙ – 1.59,93. 5 липня. Фінал. 1. ТРОЯНОВСЬКИЙ – 1.57,76. 2. Марк Торок (Угорщина) – 1.58,79. 3. Адам Глобен (Чехія) – 1.58,90.

6 липня. 100 м. Батерфляй. 7. ТРОЯНОВСЬКИЙ – 53,82. Півфінал. Заплив 2. 4. Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ – 53,48.7 липня. Фінал. 1. Андрій Мінаков (Росія) – 51,66. 2.Йосіф Міладінов (Болгарія) – 52,11. 3. Лука Армбустер (Німеччина) – 52,54… 7. ТРОЯНОВСЬКИЙ – 53,44.