Новини спорту. Відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області

Рівно 20 років тому, 21 вересня 2000-го, одеська лучниця Наталія БУРДЕЙНА у складі збірної України стала срібною призеркою Олімпійських ігор у командному турнірі (2000. Одеса. Зустріч на залізничному вокзалі. Зі своїм тренером Аллою КІВАЙЛО).

Вихованки КДЮСШ міста Чорноморська Анна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА та Дар’я РОМАНЮК завоювали срібні медалі чемпіонату Європи (U-18), який завершився в турецькому Ізмірі. Для цих спортсменок це перші медалі такого рівня.

Одеські спортсмени завоювали 7 медалей на чемпіонаті України, з яких 3 золоті, на юнацькому чемпіонаті України з вітрильного спорту (на фото: Оскар МАДОНІЧ).

Як ми повідомляли, в селище Прилиманському (ОТГ Авангард) в рамках олімпійського уроку #BeActive відбулася презентація КДЮСШ «Авангард». До вашої уваги сюжет про це спортивне свято, який вийшов в ефірі програми «О,Спорт!» на 7-му одеському каналі (автор - Микола АЛЄКСЄЄВ).

Олімпійський урок #BeActive в рамках Європейського тижня спорту відбувся в одеській гімназії №5. Захід був організований відділенням НОК України в Одеській області.

В Одесі за підтримки відділення НОК України в Одеській області відбувся юнацький турнір «Synergy Kids Cup» з настільного тенісу. За призи боролися 44 спортсмени – окрім «господарів», ще гості із Роздільної, ОТГ Авангард та Ізмаілу.

Вихованки КДЮСШ міста Чорноморська Софія РИЛОВА та Єва СЕРДЮК, які завоювали бронзові медалі чемпіонату Європи (U20), прокоментували свій виступ на Євро.

Кандидат на участь в Олімпійських іграх-2020 Владлен КОЗЛЮК став переможцем чемпіонату України серед молоді з греко-римської боротьби. Змагання відбулися в Ужгороді 11-12 вересня.

Спортсмени Одеської області завоювали чотири медалі, три з яких золоті, на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів, який відбувся в Стамбулі 12-13 серпня.

Вихованки КДЮСШ міста Чорноморська Софія РИЛОВА та Єва СЕРДЮК завоювали бронзові медалі чемпіонату Європи (U20) з пляжного волейболу, який проходив в чеському Брно з 10 по 13 вересня.

Вихованки КДЮСШ міста Чорноморська Софія РИЛОВА та Єва СЕРДЮК вийшли у півфінал чемпіонату Європи (U20), який відбувається в чеському Брно.;

Колектив відділення НОК України в Одеській області вітає всіх, хто віддав своє серце спорту, з Днем фізичної культури і спорту! Бажаємо вам успіхів у вашій нелегкій праці, нехай вас ніколи не залишає натхнення! Нових вам перемог у житті та спорті! З Днем фізкультурника!

Відділення НОК України в Одеській області провело олімпійський урок в об'єднаній територіальній громаді Авангард. У заході взяли участь бронзовий призер Олімпіади-2012 Юлія ПАРАТОВА і переможниця Європейських ігор-2019 Аніта СЕРЬОГІНА.

В селищі Авангард в рамках олімпійського тижня відбулася Спартакіада школярів, в якій взяли участь кращі спортсмени 6-х класів однойменної об’єднаної територіальної громади. Змагання проходили на сучасному селищному стадіоні.

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской области