Новини спорту. Відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області

Спортсмени Одеської області завоювали 6 медалей молодіжного чемпіонату України зі спортивної боротьби, який проходив в Ужгороді (на фото: Збірна Одеської області з вільної боротьби).

Одеські фігуристи Марк КУЛІШ і Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО завершили свій виступ на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який фінішує сьогодні в італійському регіоні Фріулі-Венеція-Джулія.

Одеські фігуристи Марк КУЛІШ і Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО стартували на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який триває в італійському регіоні Фріулі-Венеція-Джулія.

Одеські фігуристи Марк КУЛІШ і Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО стартують сьогодні на  Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який триває в італійському регіоні Фріулі-Венеція-Джулія. Пряма трансляція - eoctv.org/live.

Як ми розповідали, одеські борці греко-римського стилю завоювали дві медалі на 49-му «Гран-прі Анрі Даглена» в Ніцці (22 січня): Владлен КОЗЛЮК – золото, В’ячеслав БАЙРАКТАР – срібло. До вашої уваги відеонарізка найяскравіших моментів боротьби у виконанні переможця.

В Одесі відбулася всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапору» з нагоди проведення XVI Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який відкрився в Італії 21 січня. До вашої уваги фоторепортаж про захід, який був проведений відділенням НОК України в Одеській області спільно зі СДЮСШОР «Крижинка» з фігурного катання.

Одеські борці греко-римського стилю завоювали дві медалі на міжнародному турнірі «Гран-прі Анрі Даглена», який проходив у французькій Ніцці 22 січня.

Бронзовий призер Олімпійських ігор з фігурного катання, володар медалей чемпіонату світу і Європи Руслан ГОНЧАРОВ відзначив сьогодні 50-річний ювілей! Найщиіріші вітання від олімпійської спільноти Одещини!

Вихованка СДЮСШОР «Крижинка» Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО завоювала бронзову медаль на турнірі «Edusport Trophy 2023» в румунському Отопені – останньому старті перед Європейським юнацьким олімпійським фестивалем, який розпочинається вже 21 січня.

21-річний спортсмен із Чорноморська Владислав ШЕПЕЛЄВ став переможцем XXVІІІ відкритих змагань з легкої атлетики в приміщенні «Різдвяні старти», які відбулися в Києві.

В Одесі відбулася всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапору» з нагоди проведення XVI Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який відбудеться в Італії (21-28 січня). Захід був проведений відділенням НОК України в Одеській області спільно зі СДЮСШОР «Крижинка» з фігурного катання.

Одеські фігуристи Марк КУЛІШ і Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО візьмуть участь в Європейському юнацькому олімпійському фестивалі. Змагання відбудуться 21-28 січня в регіоні Фріулі-Венеція-Джулія (Італія).

Знімальна група «Суспільне. Одеса» побувала на стенді в Новій Долині, де проходить підготовку до нового сезону поки що єдина в Одеській області володарка олімпійської ліцензії Ірина МАЛОВІЧКО і олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ.

Представники Одеської області отримали нагороди Національного олімпійського комітету України за підсумками національних конкурсів фотографів та журналістів (на фото: Лауреати конкурсів НОК України-2021 фотографи Юрій МАКАЛІС, Євгенія АНДРІЄВСЬКА, Олександр ЛЕСІК і журналіст Леонід ФРАНЦЕСКЕВИЧ з головою відділення, олімпійським чемпіоном Миколою МІЛЬЧЕВИМ).

Вітаємо олімпійську спільноту та всіх, хто віддав своє серце спорту, з Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай в новому, олімпіййському, році, вас супроводжує удача! Міцного здоров’я тренерам та керівникам, а спортсменам вищих сходинок на олімпійських та світових п'єдесталах!

Колектив відділення НОК України в Одеській області

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live