Новини спорту. Відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області

Байдарочниця южненського ФСК «Хімік» Анастасія ТОДОРОВА отримала сучасний човен. Байдарка «НЕЛО 7» придбана на кошти, які виділила Одеська облрада.

Спортсменки КДЮСШ міста Чорноморська Єва СЕРДЮК та Софія РИЛОВА стали переможниця на другому чемпіонату Україні з пляжного волейболу поспіль. Після успіху на змаганнях (U-20) два тижні тому вони стали першими на чемпіонаті України (U-22), який відбувся в Запоріжжі, та знову завоювали право взяти участь на Євро-2020 (на фото: Переможниці із своїм тренером Тетяною СУХІНОЮ).

Спортсмени Одеської області завоювали 20 медалей на особистому чемпіонаті України пам’яті заслуженого тренера Вячеслава СОРОКІНА з веслування на байдарках і каное, який відбувся в Дніпрі з 30 липня по 2 серпня (на фото: На першому номері дворазова чемпіонка України-2020 Юлія КОЛЕСНИК)

Спортсмени КДЮСШ міста Чорноморська завоювали бронзові медалі на двох великих всеукраїнських змаганнях з пляжного волейболу.

Столична команда «Domino’s Pizza» стала переможцем чемпіонату України з пляжного футболу серед жіночих команд, який пройшов минулого уїк-енду в Одесі за підтримки відділення НОК України в Одеській області. Киянки лише в додатковий час здолали ФК «Мрія-2006» із Ананьїва, який вдруге поспіль срібним призером чемпіонату.

Як ми повідомляли, 27 липня виповнилося 40 років перемозі одеської легкоатлетки Надії ОЛІЗАРЕНКО на Олімпійських іграх в Москві. Пропонуємо до вашої уваги спогади знаменитої одеської спортсменки про Олімпіаду-1980, де вона також завоювала бронзову нагороду на дистанції 1500 м.

Кандидат на участь в Олімпійських ігор-2020, каноїстка южненського ФСК "Хімік" Юлія КОЛЕСНИК відповіла на питання пресслужби ФКУ напередодні особистого чемпіонату України пам’яті Вячеслава СОРОКІНА, який стартує 30 липня в Дніпрі.

Спортсмени Одеської області завоювали 24 медалі на XIII всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «На призи олімпійських чемпіонів Одещини» серед юнаків та дівчат 2003 р.н. і молодше, які відбулися в місті Чорноморську. Змагання пройшли за підтримки відділення НОК України в Одеській області.

Сьогодні, 27 липня, виповнюється 40 років перемозі одеської легкоатлетки Надії ОЛІЗАРЕНКО на Олімпійських іграх в Москві. До вашої уваги фантастичний біг одеситки у фіналі змагань на 800 м. Ії переможний результат 1.53,43 й досі залишається другим за всю історію легкої атлетики (!!!).

Спортсмени збірної Одеської області завоювали 7 медалей на першому етапі Кубку України, який відбувся в Дніпрі 24-25 липня. В активі одеських плавців 3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди (Юрій КОСЯН та Вадим НАУМЕНКО традиційно увійшли в призові трійки).

Гандбольний клуб «Одеса» вдруге поспіль візьме участь в єврокубках. Одеська команда, яка посіла 4-е місце в чемпіонаті України-2020, стартує в Європейському Кубку (англ. – EHF European Cup, раніше – Кубок виклику)

25-26 липня в Одесі відбудеться чемпіонат України з пляжного футболу серед жіночих команд. Змагання в Центрі пляжних видів спорту (14-а станція Великого Фонтану) пройдуть за підтримки відділення НОК України в Одеській області (на фото: Срібний призер чемпіонату України-2019 - ФК «Мрія-2006» із Ананьїва)

Тренерка КДЮСШ міста Чорноморська Тетяна СУХІНА відповіла на питання пресслужби відділення НОК України в Одеській області за підсумками чемпіонату України (U-20) з пляжного волейболу, де дві ії пари вийшли у фінал (21 липня. Запоріжжя. Тетяна СУХІНА - в центрі).

Спортсмени Одеської області завоювали повний комплект медалей на чемпіонаті України (U-20) з пляжного волейболу, який проходив в Запоріжжі 19-21 липня. Чемпіонки України Софія РИЛОВА та Єва СЕРДЮК (на фото) завоювали право виступати на чемпіонаті Європі в цій віковій категорії (9-13 вересня, Брно).

Минулого уїк-енду на стадіоні «Динамо» відбулося два всеукраїнських турніри з баскетболу 3х3. Серед переможців є і одеські спортсмени.

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской области