Новини спорту. Відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області

Як ми повідомляли, одеський стрілець, олімпійський чемпіон зі стендової стрільби, голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ переміг на етапі Кубку світу в Каїрі. До вашої уваги відеоролик, присвячений найвагомішій перемозі українського спорту в 2021-му.

Президент НОК України Сергій БУБКА привітав олімпійського чемпіону, голову олімпійського осередку Одеської області Миколу МІЛЬЧЕВА з перемогою на етапі Кубку світу в Каїрі.

Олімпійський чемпіон зі стендової стрільби Микола МІЛЬЧЕВ переміг на етапі Кубку світу, який триває в Каїрі. Це третя перемога спортсмена на етапах Кубку світу (перша була саме в Каїрі, в 2009-му).

Спортсмени збірної Одеської області завоювали три медалі на чемпіонаті України серед кадетів зі стрільби з лука, який відбувся в Черкасах. Всього у змаганнях взяли участь 189 лучників з 14-ти регіонів країни (Зліва направо: Чемпіонки України серед кадетів - Аліна МОРОЗ, Наталія ПАСТЕРНАК і Варвара БЕСПАЛА).

Відразу вісім представниць спорту увійшли в число номінантів рейтингу «100 успішних жінок Одеського регіону», заснованого інформагентством «Одеса-медіа» та благодійним фондом «Журналісти за демократію».

Збірна Одеської області завоювала бронзові медалі чемпіонату України із артистичного (синхронного) плавання, який відбувся в Харкові.

Рівно 15 років тому, 20 лютого 2006 року в італійському Турині, одеські фігуристи Олена ГРУШИНА і Руслан ГОНЧАРОВ завоювали бронзову медаль Олімпійських ігор. Це була остання медаль для українського фігурного катання на Олімпіадах. Згадаємо ці щасливі миттєвості. Сюжети програми «Вісті. Одеса.Спорт» (автор – Влад ЄФІМОВ).

В Одесі відбувся юнацький турнір з фехтування на «Кубок Аркадія БУРДАНА». Юні шаблісти визначили переможців турніру в рамках відкритого Кубку Одеси («Дитяча ліга»).

Відділення НОК України в Одеській області запрошує молодих спортсменів взяти участь в розбудові олімпійського руху та стати стипендіатом НОК України.

З 10 по 12 лютого в тирі 9-го спортивного клубу Міністерству оборони України відбувся чемпіонат Одеської області зі стрьби з лука в залі серед кадетів 2004-2006рр.н, 2007 р.н. і молодше (18 м).

В Одесу для участі в тренувальному таборі приїхали найсильніші каратисти планети – переможці і призери чемпіонатів світу та Європи. Збір організував одеський тренер Денис МОРОЗОВ – єдиний наставник, який підготував двох володарок олімпійських ліцензій. До вашої уваги сюжет програми 7-го каналу «О,Спорт!» (автор – Микола АЛЕКСЄЄВ).

Вихованці СДЮСШОР «Крижинка» завоювали 5 медалей, з яких 1 золота, на другому міжнародному турнірі зі спортивних танців на льоду «LuMi Dance Trophy», який проходив в одеському палаці спорту 11-13 лютого. Турнір був присвячений пам’яті відомого фахівця Людмили Михайловської та проходив під патронатом відділення НОК України в Одеській області.

Збірна Одеської області у складі 22-х спортсменів візьме участь у чемпіонаті України серед молоді та юніорів, який відбудеться в Дніпрі 15-17 лютого. Це перший національний старт року.

Кандидат на участь в Олімпійських іграх-2020 Владлен КОЗЛЮК став срібним призером Кубку України з греко-римської боротьби, присвяченого 150-річчю дня народження Івана Піддубного, який відбувся в Черкасах 8-11 лютого.