Новини спорту. Відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області

Сьогодні ми відновлюємо рубрику «Подія місяця», і головною подією червня визнаємо срібну медаль Андрія ЯГОДКИ на чемпіонаті Європи, завойовану у командному турнірі.

Одеська шаблістка, заслужена майстриня спорту України Олена КРАВАЦЬКА (на фото: Третя справа - після перемоги в матчі за 3-е місце) стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи в командному турнірі, який завершився в Анталії. Вона завоювала медаль в день свого 30-річчя - 22 червня.

Одеський шабліст, заслужений майстер спорту України Андрій ЯГОДКА став срібним призером чемпіонату Європи в командному турнірі, який проходить в Анталії.

Спортсмени Одеської обласної федерації завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи серед кадетів, юніорів і молоді, який відбувся в Празі 17-19 червня (фото: Чемпіон Європи серед юніорів-2021 Давид ЯНОВСЬКИЙ і його тренер Денис КРИЛОВСЬКИЙ).

Спортсменка южненського ФСК «Хімік» Марія ЗЕНКІНА стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи (U-17), який відбувся в Бухаресті (фото uww.org)

Одеський штовхальник ядра Роман КОКОШКО виконав норматив для потрапляння на чемпіонат світу. Це відбулося на змаганнях «Memorial Moniz Pereira» проходили в Лісабоні.

Вихованкa одеської обласної ДЮСШ Олена САЛІМОВСЬКА (на фото перша зліва) завоювала дві медалі в чемпіонаті Нідерландів (11-15 років) з артистичного плавання, який відбувся в Гаазі.

Більше 120-ти юних спортсменок взяли участь у фестивалі художньої гімнастики, який відбувся в спорткомплексі одеської КДЮСШ №5 (фото Максима ПІДОПРИГОРИ).

Більше 60-ти юних одеських легкоатлетів взяли участь у змаганнях на стадіоні «Динамо», які були присвячені Дню захисту дітей. Захід був організований обласною СДЮШОР і відділенням НОК України в Одеській області.

Одеський штовхальник ядра Роман КОКОШКО завоював срібну медаль на міжнародному турнірі "Thumer Werfertag", який відбувся в німецькому місті Тум.

Боксер із Андріївки Білгород-Дністровського району Одеської області Юрій ЗАХАРЄЄВ став бронзовим призером чемпіонату Європи. Змагання відбувалися 23-30 травня в Єревані.

Спортсмени Одеської обласної федерації карате завоювали 1 золоту і 1 бронзову медалі чемпіонату Європи, який проходив в турецькому Гізіантепі. Одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА стала чемпіонкою, Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська – завоювала бронзу.