Новини спорту. Відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області

Сьогодні 60-річний ювілей святкує заслужений тренер України з фехтування, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, член Президії Національної федерації фехтування України, тренер-викладач ШВСМ «Олімпієць» Олександр ВАСЮТІН!

Юні одеські спортсмени завоювали 11 медалей у змаганнях хлопців 10-го відкритого чемпіонату Черкаської обласної організації ФСТ «Україна» «Дніпровські хвилі-2019», де взяли участь спортсмени 12 регіонів України. Одеські гімнасти завоювали 3 золоті, 4 срібні, 4 бронзові медалі.

П’ять одеських спортсменів завоювали сім медалей на Всеукраїнських змаганнях з метань на призи Олександра Крикуна серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, які відбулися в Умані. У змаганнях взяли участь більше 100 спортсменів.

25 травня у Парку перемоги відбудеться наймасовіша спортивна подія в нашому місті - Олімпійський день, який проводиться щорічно з нагоди створення Міжнародного олімпійського комітету.

Веслувальники Одеської області завоювали 10 медалей на чемпіонаті України серед молоді та юніорів, який відбувся в Дніпрі. Сім нагород в активі спортсменів южненського ФСК «Хімік» (на фото: Чемпіони України Микола ОЧКУР/ Юрій ГАЛКІН).

Одеська шаблістка Маргарита СМИРНОВА завоювала бронзову медаль Всеукраїнської Універсіади. Змагання фехтувальників проходили в Миколаєві 20-21 травня.

Вихованці СДЮСШОР імені Літвака стали переможцями Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед хлопців 2002 року народження. Срібні медалі завоював южненський БК «Хімік».

Одеські плавці за підсумками відкритої першості СДЮСШОР «Динамо» визначили склад збірної Одеської області на юнацькому чемпіонаті України, який відбудеться в Броварах 5-7 червня.

Каратистка з Чорноморська Аніта СЕРЬОГІНА завоювала бронзову нагороду турніру «Карате 1 серія А» в Стамбулі. Це другий п’єдестал спортсменки за три останні міжнародні турніри.

Як ми повідомляли, у рамках проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab зірки одеського дзюдо провели майстер-клас для юних спортсменів. До вашої уваги фоторепортаж про цю цікаву подію.

Вихованці одеської КДЮСШ №10 завоювали 7 медалей на 10-му відкритому чемпіонаті Черкаської обласної організації ФСТ «Україна» «Дніпровські хвилі-2019», який відбувся в обласному центрі цього регіону.

Більше 40 юних дзюдоїстів взяли участь в проекті НОК України #OlympicLab «Загальнолюдські і олімпійські цінності». Зірки одеського дзюдо провели для них майстер-клас.

Спортсменки із Чорноморська Анна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА (на фото з кубком) та Дар’я РОМАНЮК стала чемпіонками України серед юніорів з пляжного волейболу. Переможниці завоювали право взяти участь у чемпіонаті Європи (U-18), який відбудеться в австрійському Бадені з 12 по 16 червня.

Вихованці КДЮСШ Чорноморська Марк КУЗНЕЦОВ та Валентин НОВІКОВ у складі збірної України стали переможцями міжнародної матчевої зустрічі серед юніорів з легкої атлетики, яка відбулася в румунському Пітешті.