Новини спорту. Відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області

Провідні одеські спортсмени, які входять в число кандидатів на поїздку на Олімпійські ігри в Токіо-2020, цього тижня візьмуть участь в етапах Кубку світу. Фехтувальники Олена КРАВАЦЬКА та Андрій ЯГОДКА в столиці Єгипту Каїрі, майстер кульової стрільбі Анна ІЛЬІНА – в індійському Нью-Делі.

Гостями студії «Репортер» стали переможниці чемпіонату України з боксу Валерія ТЕЛЬПІС, Анастасія КРАМАРЕНКО та Софія ЦЕПОТАН (ведучий – Дмитро БОГОМОЛОВ).

Минулого тижня ми повідомляли, що 12-річна Поліна ТКАЧЕНКО стала переможницею чемпіонату України у стрільбі із луку серед кадетів. Днями спортсменка, яка завоювала перше золото для Одеси в олімпійському луку, починаючи з 2010-го року, разом зі своїм тренером Валерією ТКАЧЕНКО стали гостями студії «Репортер» (ведучий – Дмитро БОГОМОЛОВ).

Дзюдоїстки збірної Одеської області Вікторія БАЛЬЖИК (на фото: друга справа) та Валерія ОКУЛОВА завоювали бронзові медалі чемпіонату України серед молоді, який відбувся в Сумах 19 лютого. Цікаво, що Вікторія, передусім, відома своїми успіхами в самбо – вона бронзова призерка молодіжного чемпіонату Європи та срібна призерка чемпіонату світу серед кадетів.

Одеські спортсмени завоювали дві медалі Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики на призи заслуженого майстра спорту України Юрія БІЛОНОГА у приміщенні серед юнаків та дівчат 2002-2003рр.н, який відбувся в Сумах (на фото: Одесит Ростислав ГРИГОР’ЄВ на першій сходинці п’єдесталу)

Одеська команда «Evolution» довела переможну серію у вищій лізі чемпіонату України з настільного тенісу до 26-ти матчів. У третьому турі, який проходив у Львові 14-17 лютого, одеситки здобули 7 перемог в 11-ти матчах, у іншої одеської команди «Інваспорт» - 5 вікторій (на фото: 1-й номер команди «Evolution» Наталія АЛЕКСЄЄНКО).

Спортсмени Одеської області завоювали 20 медалей на Відкритому всеукраїнському юнацькому турнірі з греко-римської боротьби, присвяченому майстру спорту СРСР Івану ТОЛМАЧОВУ. У змаганнях, які проходили в спорткомплексі СКА 16-17 лютого, взяли участь 365 юних борців із України та Молдови (36 команд).

Спортсмени із Чорноморська Марк КУЗНЕЦОВ та Валентин НОВІКОВ (на головному фото) стали переможцями зимового чемпіонату України з метань серед юніорів (U-20), який проходив 15-17 лютого в Мукачеві.

Чемпіонка Європи одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА стала срібною призеркою турніру Прем’єр-Ліги з карате в Дубаї. Вихованка Дениса МОРОЗОВА зробила ще один крок до завоювання олімпійської ліцензії.

Чемпіонка Європи одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА побореться за титул турніру Прем’єр-Ліги з карате в Дубаї. Також була близькою до п’єдесталу інша одеська спортсменка Анастасія СТЕПАШКО.

Юні одеські спортсмени завоювали чотири медалі етапу всеукраїнських змагань «Дитяча фехтувальна ліга Миронюка», які відбулися в Києві. Чемпіонкою у змаганнях щаблісток стала 9-річна Анна СУВОРОВА, яка, починаючи з 2018 року, програла лише один поєдинок на дев’яти всеукраїнських змаганнях.

П’ять каратистів Одеської області продовжать боротьбу за путівки на Олімпіаду в Токіо-2020. Вони візьмуть участь в турнірі Прем’єр-Ліги, який відбудеться у Дубаї з 15 по 17 лютого.

В басейні одеського спорткомплексу «Динамо» відбулася Відкрита зимова першість однойменного СДЮСШОР серед юнаків з плавання, за підсумками якої був визначений склад збірної Одеської області на юнацькому чемпіонаті України.

Одеський спортсмен Максим КАСАТКІН став 5-м на чемпіонаті Європи серед кадетів, юніорів та молоді з карате, який відбувся датському Ольборзі. Це найкращий результат каратистів Одеської області на цих змаганнях.