Новини спорту. Відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області

Одеський боксер Цотне РОГАВА програв в 1/8 фіналу ХХХІІ Олімпійських ігор. Суперником одесита був срібний призер Євро-2017 Фрезер Кларк з Великої Британії (фото: Стоп-кадр трансляції Олімпіади-2020 "Суспільному")

Сьогодні, коли вже ХХХІІ Олімпійські ігри набрали оберти, ми відкриваємо рубрику «Професія – тренер», в якій розповідатимемо про людей, які часто-густо залишаються поза кадром, але завдяки яким спортсмени Одеси і Одеської області прославляють наш регіон далеко за його межами. Це – тренери – люди, роль яких в успіху іноді недооцінює преса, але цілком об’єктивно розуміє сам спортсмен.

Тренер Ірини МАЛОВІЧКО, олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ прокоментував виступ підопічної на ХХХІІ Олімпійських іграх (фото: Токіо. В олімпійському селищі). Як ми повідомляли, вона посіла 8-е місце у змаганнях зі стендової стрільби (круглий стенд).

Одеська спортсменка Ірина МАЛОВІЧКО в інтерв’ю пресслужбі відділення НОК України в Одеській області прокоментувала свій виступ на ХХХІІ Олімпійських іграх, де вона посіла 8-е місце у змаганнях зі стендової стрільби (круглий стенд).

Одеська спортсменка Ірина МАЛОВІЧКО посіла 8-е місце у змаганнях на круглому стенді на ХХХІІ Олімпійських іграх.

Одеська спортсменка Ірина МАЛОВІЧКО увійшла в топ-10 за підсумками 1-го дня змагань у стендовій стрільбі на Олімпійських іграх.

Одеська спортсменка Ірина МАЛОВІЧКО у неділю розпочинає боротьбу у стендовій стрільбі на ХХХІІ Олімпійських іграх. В цей день відбудеться кваліфікація на круглому стенді.

Одеська тенісистка Даяна ЯСТРЕМСЬКА завершила боротьбу на ХХХІІ Олімпійських ігор. Вона програла в суботу і в одиночному, і в парному розрядах.

В п’ятницю, в Одесі з нагоди відкриття Ігор ХХХІІ Олімпіади відбулося свято олімпійського прапора. В заході взяли чемпіони і призери Олімпійських ігор, а також керівники області.

Спортсмени Одеської області завоювали 3 медалі чемпіонату України серед кадетів (2004-06 і 2007 р.н. і мол.) у стрільбі з лука, який проходив у Чернігові. В їх активі срібло і 2 бронзи.

В четвер, за день до відкриття ХХХІІ Олімпійських ігор, стали відомі перші суперники двох спортсменів Одеської області на цих змаганнях. Своїх суперників дізналися тенісистка Даяна ЯСТРЕМСЬКА і боксер Цотне РОГАВА.

23 липня в Токіо відкриваються ХХХІІ Олімпійські ігри, в яких візьмуть участь 7 спортсменів Одеської області. Вони розпочнуть свою участь у другий день змагань, коли на арену вийде тенісистка Даяна ЯСТРЕМСЬКА.

Одеська тенісистка Даяна ЯСТРЕМСЬКА, яка візьме участь в Олімпійських іграх, дала інтерв’ю сайту «Великий теніс України», в якому поділилася враженнями від Токіо.

Тренер одеської каратистки Анжеліки ТЕРЛЮГИ Денис МОРОЗОВ розповів про заключний етап підготовки своєї підопічної до Олімпійських ігор.

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live