Южненський веслувальник Ілля ШАРГОРОДСЬКИЙ вийшов у фінал чемпіонату світу серед молоді та юніорів, який відбувається в Пловдиві. Спортсмен ФСК «Хімік» (на фото: на 4-му номері) добився цього результату у складі каное-четвірки на дистанції 500 м/.

В попередньому заїзді Ілля ШАРГОРОДСЬКИЙ в компанії з Дмитром Озимком зі Львова, луцьким веслувальником Олександром Яцюком і Павлом Семенюком з Ковеля посів третє місце і завоював путівку фінал змагань. Результат українського квартету – 1.37,476. Українці поступилися екіпажам із Росії та Німеччини.

Фінальний заїзд у цьому виді програми відбудеться у неділю о 12.37. Ви зможете побачити цей заїзд завдяки прямій трансляції на Інтернет-каналі PlanetCanoe.

Як ми повідомляли, українська каное-четвірка у цьому ж складі – Озимок/ Яцюк/ Семенюк/ ШАРГОРОДСЬКИЙ - стала переможницею нещодавнього чемпіонату Європи серед юніорів.