Одеські спортсмени стали призерами міжнародного турніру (U-18) з дзюдо, який відбувся в Кишиніві (на фото: Срібний призер турніру Олег ПРИЙМАК). У змаганнях брав участь 321 спортсмен із 11-ти країн.

Три нагороди в активі вихованців КДЮСШ №4 (директор – Олег БОЙЧУК). Срібні медалі завоювали Олег ПРИЙМАК (тренер – Олег СПІВАК) в категорії «до 55 кг» та Кирило ШЕВЧУК (тренер – Олег СПІВАК) – «до 90 кг», «бронза» - у Станіслава БОНДАРЯ (тренер – Сергій ЄРМАКОВ)/

Срібну медаль також завоював представник СК «Європа» Мурад ХАЛІДОВ (тренер – Костянтин ЦХОВРЕБАШВІЛІ) став срібним призером в категорії «до 60 кг».

Відзначимо, що в цьому році Станіслав БОНДАР став срібним призером Всесвітніх ігор з єдиноборств «Combat Games», а Мурад ХАЛІДОВ – бронзовим призером етапу Кубку Європи (U-18), який проходив в Загребі на початку березня.