Три одеські спортсмени візьмуть участь в чемпіонаті Європи зі стендової стрільби, який відбудеться в австрійському Леоберсдорфі (1-11 серпня). На круглому стенді честь України захищатимуть олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ, а також Олексій НАУМЕНКО та Ірина МАЛОВІЧКО.

 ЄВРО

Змагання на круглому стенді і серед жінок, і серед жінок відбудуться 9 та 10 серпня. В перший день відбудеться перша частина кваліфікації (50 пострілів), в другий – заключна (75 пострілів) та фінал.

Фінальна частина змагань буде показана в прямій трансляції в Інтернеті на сайті Європейської конфедерації стрільби. 

stend Euro 26 07 site 001

ПІДГОТОВКА

Напередодні Євро з 15 по 30 липня в Центрі олімпійської підготовки в Новій Долині пройшов тренувальний збір, де крім одеситів, також працювали ще два учасника Євро – харків’янка Вікторія Червякова (круглий стенд) та львів’янка Олена Охотська (траншейний стенд).

Спортсмени тренувалися під орудою головного тренера збірної України Миколи МІЛЬЧЕВА та старшого тренер збірної України Сергія Охотського.

ВІДБІР НА ЄВРОПЕЙСЬКІ ІГРИ

Чемпіонат Європи йде в заліку європейського рейтингу, згідно якому визначатимуться учасники Європейських ігор 2019 року. Для того, щоб потрапити на Європейські ігри-2019, необхідно потрапити в число 24-х кращих в європейському рейтингу за станом на 31 грудня. Зараз Микола МІЛЬЧЕВ знаходиться на 2-і місці, Іван ЛОЇК - 29-е, Ірина МАЛОВІЧКО - 18-е. Відповідно до системи відбору від країни може відібратися не більш як 2-х спортсменів в кожному виді.

ДОСЯГНЕННЯ НА ЧЕМПІОНАТАХ ЄВРОПИ

Для Миколи МІЛЬЧЕВА цей чемпіонат Європи стане 23-м в кар’єрі (перший – в 1996-му в Талліні). Кращий результат - 2-е місце в 1999 році во французькому Пуссані, що дозволило тоді одеситу відібратися на Олімпійські ігри в Сідней.

stend Euro 26 07 036 site

Для Ірини МАЛОВИЧКО нинішній чемпіонат Європи 5-й в кар'єрі (і 5-й поспіль). Кращий результат - 13-е місце в 2015 році (Марибор). Ірина є чемпіонкою Європи серед юніорів 2011 року та бронзовою призеркою Євро-2013. 

Крім того, на чемпіонаті Європи-2017 Ірина МАЛОВІЧКО стала срібною призеркою в командному турнірі (з Вікторією Черв’яковою та Веронікою МІЛЬЧЕВОЮ)

stend Euro 26 07 site 006

Для Олексія НАУМЕНКО це перший чемпіонат Європи. Раніше виступав на юніорському Євро, де кращим результатом було 18-е місце в 2012-му році.

stend Euro 26 07 site 002

Прес-служба НОК України в Одеській області

Фото прес-служби НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live