Вихованка КДЮСШ №17 Златослава ВОЛОСЕНКО завоювала бронзову медаль чемпіонату Європи серед кадетів з тхеквондо, який проходив на Мальті 25-27 листопада. Всього Одеську область на змаганнях представляли 3 спортсмени.

ПІДСУМКИ

13-річна Златослава ВОЛОСЕНКО (тренер – Віктор ПОДОЛЯН) стала бронзовою призеркою в категорії «до 41 кг». Ії сестра-близнючка Анастасія посіла 5-е місце в цій же категорії. Ще один представник Одещини – Матвій ЛУКАШУК в категорії «до 53 кг» поступився в першому раунді.

Як ми повідомляли, в минулому році Анастасія ВОЛОСЕНКО завоювала срібну медаль чемпіонату Європи серед кадетів в категорії «до 33 кг», а Златослава – бронзову.

taekwondo Euro 05

ЗА ЧЕСТЬ ОДЕЩИНИ

На нещодавньому клубному чемпіонаті Європи в Таллінні Анастасія ВОЛОСЕНКО стала другою і як фіналістка турніру отримала додаткову ліцензію на участь в кадетському Євро, тому від України у вазі «до 41 кг» було дві учасниці. Анастасія була п’ятою сіяною за світовим рейтингом і вийшло так, що їх зі Златославою звели в одну частину сітки, тому в чвертьфіналі вони мали зустрітися між собою.

Златослава в першій зустрічі достроково виграла у спортсменки з Болгарії, у другому - взяла верх над хорваткою, яка є другим номером світового рейтингу, а в третьому – мав відбутися поєдинок між сестрами.

«Вирішили, що Злата готова краще, тому зайшла до півфіналу, де поступилася грецькій спортсменці», - прокоментував тренер спортсменок Віктор ПОДОЛЯН.

В категорії «до 53 кг» Матвій ЛУКАШУК вже в першому раунді поступився в напруженому поєдинку (1:2 за раундами) поступився греку, який став у підсумку бронзовим призером. Перший раунд Матвій програв, другий - виграв, але в третьому – знов поступився.

taekwondo Euro 05

ПІДСУМКОВИЙ КОМЕНТАР

Віктор ПОДОЛЯН, старший тренер збірної України з тхеквондо:

- В цілому, виступом своїх підопічних задоволений. Готувалися ми в Україні і, звісно, трохи не вистачило ресурсу спаринг-партнерів як для Матвія, так і для дівчат.

taekwondo Euro 05

Настя упродовж чотирьох місяців до чемпіонату на трьох міжнародних змагань була другою і двічі була переможницею. Думаю, що вона могла виступити краще, але це спорт. Потрібно робити висновки та працювати далі. Матвій має хороші дані - зріст та антропометрію. Але зростає у великій сім'ї, тому немає можливостей, щоб отримувати міжнародний досвід

Найголовніше, що є бажання у дітей йти до поставленої мети. Я думаю, що зараз для цих спортсменів це перші кроки дорослого спорту.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live