Олімпійський чемпіон зі стендової стрільби Микола МІЛЬЧЕВ показав другий результат за підсумками 1-го дня чемпіонату Європи, в австрійському Леоберсдорфі, розбивши 49 мішеней з 50-ти. Втім, він йде на 6-му місці, адже пять спортсменів показали максимальний результат (50 із 50-ти).

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

В першій серії кваліфікації МІЛЬЧЕВ припустився одного промаху, а ось в другій - мав 100%-й показник (25/25). Ще один одесит – дебютант подібних змагань Олексій НАУМЕНКО – в другій серії припустився трьох помилок, що відкинуло його на 39-е місце (47=25+22).

Ще одна вихованка Центра олімпійської підготовки в Новій Долині – Ірина МАЛОВІЧКО в першій серії виступила невдало – 20 із 25-ти, втім, у другій – взяла себе в руки та розбила 24 мішені. Поки одеситка на 21-му місці.

ДЕНЬ ДРУГИЙ. ФІНАЛЬНИЙ

У п’ятницю стендовикам належить зробити ще 75 пострілів в кваліфікації. Після чого шістка кращих побореться у фіналі за медалі чемпіонату Європи.

Фінал буде показаний у прямому ефірі.

За результатами в онлайн-режимі можна слідкувати на спеціальному сайті.

Прес-служба НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live