Одеські стендовики Ірина МАЛОВІЧКО та Микола МІЛЬЧЕВ посіли 5-е місце на чемпіонаті Європи. Вони показали цей результат у змаганнях в командному міксті.

КВАЛІФІКАЦІЯ

В кваліфікації олімпійський чемпіон показав максимальний результат (75 із 75-ти), Ірина МАЛОВІЧКО – «розтрощила» 69 мішеней, що в сумі дало 144 очки, третій результат на цій стадії змагань, а разом з цим путівку у фінал.

Ще один одеський спортсмен Олексій НАУМЕНКО, який виступав у складі другої української команди з Вікторією Черв’яковою з Харкова, посів 19-е місце в кваліфікації. Цей український дует набрав 135 очок: в активі одесита 71 розбита мішень, у його напарниці – 64.

ФІНАЛ

Крім українців, у фінальній частині виступали дві команди збірної Італії, а також французи, німці та представники Великої Британії. За схемою змагань після перших 20-ти пострілів зі змагань вибувала шоста, далі після кожних наступних 10-ти пострілів також вибувала остання на той час команда до того моменту, поки коли на стенді не залишалися дві команди, які і визначали чемпіона Європи

Після 20-ти пострілів з боротьби Ірина МАЛОВІЧКО на пару з Миколою МІЛЬЧЕВИМ розбили 17 «тарілочок» з 20-ти та ділили 3-е місце зі збірними Великої Британії та Німеччини. На першому місці, маючи на один точний постріл більше, йшли перша команда Італії та французи.

Ще шість пострілів - і боротьба ще більше загострилася: відразу п’ять збірних, зокрема збірна України, мали однакову кількість очок – по 22. І, таким чином, ціна помилки стала надвисокою, адже четвірка, яка залишалася, продовжувала боротьбу за медалі, тоді як п’ята команда – вибувала зі змагань. На жаль, п’ятими зайвими виявилися українці. Завершувала серію Ірина МАЛОВІЧКО, який належало розбити чотири мішені. Перші дві влучно, наступні дві – промахи.

24 з 30-ти і, таким чином, одеські стендовики Ірина МАЛОВІЧКО та Микола МІЛЬЧЕВ стали п’ятими на чемпіонаті Європи в дисципліні командний мікст. А чемпіонами Європи стали французи Антоні Террас та Люсі Анастасіу, які встановили європейський рекорд – 56 очок.

Як ми вже повідомляли, в особистих змаганнях Ірина МАЛОВІЧКО показала свій найкращий результат в кар’єрі в цьому олімпійському виді, посівши 7-е місце і набравши при цьому 116 очок.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ

Наступним міжнародним стартом для одеських стендовиків стане чемпіонат світу зі стрільби в корейському Чханвоні. Сам чемпіонат проходитиме з 2 по 15 вересня, а безпосередньо стендовики боротимуться за медалі наприкінці змагань: жінки – 10-11-го, чоловіки – 13-14-го.