Боксери Одеської області завоювали чотири медалі на чемпіонаті України серед юніорів з боксу, який проходив в Харкові з 19 по 24 лютого за участі 297-ми спортсменів. Єдина золота медаль в активі Дмитра МОЛОДАНА із села Андріївка Білгород-Дністровського району.

ПІДСУМОК

За підсумками чемпіонату у спортсменів Одеської області 1 золота, 1 срібна та 2 бронзові медалі, що принесло 4-е місце в загальнокомандному заліку.

7-Е ЗОЛОТО ТА ПУТІВКА НА ЄВРО

Вихованець Ігоря ЮРЕСКУЛА, який представляє ФСТ «Колос», здобув перемогу в категорії до 48 кг. У фіналі він за одностайним рішенням суддів подолав опір представника Вінничини Олександра ЯРОВОГО. Дмитро став 7-кратним чемпіоном України, якщо враховувати всі вікові групи, а найголовніше, як повідомляє видання dilova.info, він завоював путівку на юніорський чемпіонат Європи, який відбудеться в травні в Румунії.

В Харкові Дмитра підтримував брат Максим, який у 2018-му став бронзовим призером чемпіонату світу серед молоді, а за підсумком року увійшов у число кращих спортсменів регіону за версію управління фізкультури та спорту ОДА. Зараз Максим МОЛОДАН перебуває в Харкові на тренувальному зборі національної збірної України.

UkrChamp jun 02

Ігор ЮРЕСКУЛ, тренер Дмитра МОЛОДАНА:

- Була проведена серйозна підготовка. Перед чемпіонатом в Андріївку під Діму були привезені два спаринг-партнера, щоб якомога чіткіше відпрацювати удари і захист. Найскладнішим боєм на першості, мабуть, був перший - з харків'янином. Тут, крім майстерності, включається ще й моральний аспект. Адже спортсмен виступав вдома, весь зал ревів, підтримуючи земляка. Дмитру вдалося вирвати перемогу і далі, як то кажуть, справа пішла (dilova.info)

МЕДАЛЬНІ ЗДОБУТКИ

Срібну медаль чемпіонату України завоював Микита ПОГОЖИЙ (54 кг, «Колос», тренери - Михайло СЕРЖЕНЮК, Євген ПОБЕРЕЖЕЦЬ). Микита провів цілий ряд упевнених боїв, проте у фінальному поєдинку з Ярославом Бганом з Києва, роздільним рішенням, судді все ж віддали перевагу супернику.

UkrChamp jun 07

Бронзовими призерами чемпіонату України стали Данило ЯШКОВ (63 кг, Рені, тренер – Валерій КРЕЧУН) та Влад МАКСІМОВ (70 кг, Подольск, тренер – Максим МАКСІМОВ).

UkrChamp jun 04

UkrChamp jun 06

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами facebook.com/OdessaBoxingFederation

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live