Одеський борець вільного стилю Василь МИХАЙЛОВ став бронзовим призером індивідуального Кубку світу, який відбувся в Белграді. Уродженець селища Тарутине Болградського району додав цю нагороду до бронзи чемпіонату Європи, яку завоював у лютому цього року.

СВІТОВА БРОНЗА

У поєдинку за 3-е місце у змаганнях в категорії «до 79 кг» Василь МИХАЙЛОВ (тренери – Андрій ПАНАІТОВ, Петро КАРАБАДЖАК) взяв верх над Ахсарбеком Гулаєвим зі Словаччини.

В першому періоду він заробив бал за пасивність суперника, а в другому – на першій хвилині зробив захват ноги та реалізував його, виштовхавши суперника за межі килиму. Втім, наприкінці сутички словацький борець здійснив захват тулуба, але завершити атаку кидком Василь йому не дозволив. У підсумку – 3:2 на користь українця.

В першому раунді одеський борець достроково переміг тунисця Аюба Барража (4:0), далі узбека Рашида Курбанова (4:2). У півфіналі Василь завершив свою сутичку з турком Мухаметтом Катаноглу з рахунком 4:4, програючи 0:4, але суперник отримав перевагу за технічними діями і вийшов у фінал.

Mihaylov WC 03

Бронза індивідуального Кубку світу – найвища нагорода у кар’єрі Василя МИХАЙЛОВА, який, нагадаємо, є претендентом на участь в Олімпійських іграх.

Відзначимо, що раніше Василь МИХАЙЛОВ виступав в олімпійській категорії («до 74 кг»). За словами його тренера Андрія ПАНАІТОВА, не виключено, що його підопічний виступатиме в іншій категорії, яка входить у програму Олімпійських ігор – «до 86 кг».

PanaitovKo

Тренер Андрій ПАНАІТОВ з борцями збірної України - бронзовими призерами індивідуального Кубку світу: своїм підопічним Василем МИХАЙЛОВИМ (справа) і Гором Оганесяном

В ПЕРШИХ РАУНДАХ

В перших, в період пандемії коронавірусу, міжнародних змаганнях зі спортивної боротьби брав участь ще один кандидат на участь в Олімпійських іграх - 23-річний одеський борець греко-римського стилю Владлен КОЗЛЮК (тренер – Ігор МОЇСЕЄВ, Андрій ДЕРКАЧ), а також борець вільного стилю Володимир БУРУКОВ (тренер – Георгій ЯБАНЖИ, Іван ПЄТКОВ), який є уродженцем села Городнє Болградського району Одеської області.

На жаль, обидва спортсмени поступилися вже в першому раунді: Владлен – Ніколозу Какелашвілі, який представляє Італію (0:2), Володимир – росіянину Абасгаджі Магомедову (2:12), який і став переможцем турніру. Одеський спортсмен спробував пробитися в поєдинок за бронзу, але програв у втішному поєдинку – вірменському спортсмену Рамзіку Папікяну (1:5).,

ОЛІМПІЙСЬКА КВАЛІФІКАЦІЯ

Європейська кваліфікація на Олімпійські ігри, де планується участь Василя МИХАЙЛОВА і Владлена КОЗЛЮКА, згідно календарю відбудеться 18-21 березня в Будапешті.

Кубок світу-2020. Василь МИХАЙЛОВ – бронзовий призер. ВІДЕО

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Фото unitedworldwrestling.org/

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live