Спортсмени Одеської області завоювали 4 медалі на чемпіонаті України серед кадетів з вільної боротьби (2003-2004 рр.н.), який відбувся у Харкові.

Всі нагороди в активі представників Одеської обласної школи боротьби (екс-ДЮСШ Кам’янки). Підопічні Івана ПЕТКОВА та Георгія ЯБАНЖІ завоювали 1 срібну та 3 бронзові медалі.

Єдину срібну медаль завоював Богдан УСТИЧ в категорії «до 48 кг». У фіналі він програв киянину Іллі Прусу. На шляху у фінал він здолав опір Ігоря Глобенка (Київська обл.) – 6:0, та Костянтина Сидорова (Запорізька) – 10:0.

Бронзові медаль завоювали Іван СТОМАТОВ («до 45 кг»), який в боротьбі за 3-е місце здолав Юрія Майстера (Київська) – 10:3, Іван ВЕЛІКСАР («до 55 кг»), який достроково переміг Максима Козюка з Донеччини – 10:0, а також Микола ТАШОГЛО в одній із наймасовіших категорій - «до 60 кг», де виступали 47 спортсменів – він, також достроково, був сильнішим за Антона Вигівського з Києва – 10:0.

Ukr cadets 03

4 вересня. Харків (зліва направо): тренер Іван ПЕТКОВ, бронзовий призер чемпіонату України серед кадетів-2020 Іван ВЕЛІКСАР, срібний призер Богдан УСТИЧ, тренер Георгій ЯБАНЖІ. 

Ukr cadets 04

5 вересня. Харків. Бронзові призери чемпіонату України серед кадетів-2020 Микола ТАШОГЛО (зліва) та Іван СТОМАТОВ з тренером Іваном ПЕТКОВИМ.

В чемпіонаті України серед кадетів-2019 спортсмени Одеської області також завоювали 4 медалі (1 срібну та 3 бронзові), а одним з медалістів також був Іван ВЕЛІКСАР, який тоді завоював «срібло».

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live