Спортсмен із Андріївки Білгород-Дністровського району Юрій ЗАХАРЄЄВ і одесит Цотне РОГАВА візьмуть участь у чемпіонаті світу з боксу в Белграді з 25 жовтня по 6 листопада.

УЧАСНИКИ

Дворазовий чемпіон Європи серед молоді Юрій ЗАХАРЄЄВ (тренер – Ігор ЮРЕСКУЛ), якому 19 вересня виповнилося лише дев’ятнадцять, на своєму першому чемпіонаті світу виступить в категорії «до 71 кг», а учасник Олімпійських ігор 28-річний Цотне РОГАВА (тренер – Абель ХАЧАТРЯН) – в категорії «+92 кг». Для Цотне це вже другий чемпіонат світу – в 2019-му він програв у другому раунді змагань майбутньому чемпіону – Баходіру Жалолову з Узбекистану. Нагадаємо, що Цотне РОГАВА був триразовим чемпіоном світу з таїландського боксу.

World champ 04

23 вересня. Бориспіль. Перед вилітом на чемпіонат світу (зліва направо): Абель ХАЧАТРЯН, Цотне РОГАВА, Юрій ЗАХАРЄЄВ, Ігор ЮРЕСКУЛ.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2021

27 жовтня розпочне боротьбу Юрій ЗАХАРЄЄВ, який в 1/32 фіналу зустрінеться із Саїдом Махмодом із Сомалі. Наступного дня, в 1/16 фіналу, на ринг вийде Цотне РОГАВА, суперником якого стане Давіт Чалоян із Вірменії.

World champ 02

World champ 01

Фотоfbu.org.ua

World champ 03

ІСТОРІЯ

Найбільш успішно із представників Одеської області на любительських чемпіонатах світу виступав Василь ЛОМАЧЕНКО із Білгород-Дністровського, який двічі був чемпіоном (2007, 2011), а в 2007-му році завоював срібну медаль. Ще один одеський боксер Георгій ЧИГАЄВ має в своєму активі вихід в чвертьфінал чемпіонату світу, в тому ж 2007-му.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live