Голова відділення НОК України в Одеській області олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ підбив підсумки минулого року та розповів про задачі, які стоять перед одеськими спортсменами в 2019-му.

- 2018-й – цей був той рік, коли в олімпійських видах спорту є певне затишшя, немає великих яскравих перемог, - зазначив головний олімпієць Одеської області. - Це рік, коли спортсмени спокійно готуються до наступного року, коли визначатимуться володарі олімпійських ліцензій. 2019-й рік – це головний рік чотириріччя перед Олімпійськими іграми. Тож спортсмени в тренувальному процесі – на свої базах. Вони працюють, вони важко працюють, щоб досягти високих результатів. Тож хочу в наступному році побажати спортсменам Одеської області мужності, успіхів, удачі.

Крім того, 2019-й – це рік Європейських ігор, які проходять під егідою Європейських Олімпійських комітетів. Сподіваюсь, що від Одеської області буде чимало представників. Додам, що на цих змаганнях визначатимуться і володарі ліцензій на Олімпійські ігри-2020.

- Достатньо успішно виступили одеські спортсмени на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх, хоч і без медалей, але показали високі результати…

- Це дуже радує. І в цілому, незважаючи ні на що, всупереч усьому, збірна України посіла 8-му сходинку у загальному заліку. Це говорить про те, що перспективи у нас є.

- Що хотілось би покращати у взаємодії спортивних організацій в плані розвитку спорту?

- Захід, на якій ми зараз присутні (бесіда проходила на урочистій зустрічі за підсумками року в Домі прийомів ОДА. – прес-служба), дуже давно не проводилася. Тут зібрані і спортсмени, і тренери, і керівники спортивних установ, і представники обласної влади, які можуть звернути увагу на те, що в Одесі є спорт. І це здорово! Такі заходи повинні бути кожного року. Такі заходи ще раз підтверджують той факт, що Одеса одне з найспортивніших міст України.

Микола МІЛЬЧЕВ. Підсумки року. ВІДЕО

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live