Чотири спортсмени Одеської області виступили на чемпіонаті Європи (U-18), який триває в Софії. Всі вони поступилися на чвертьфінальній стадії змагань (на фото: Зліва направо - Анастасія КОВАЛЕНКО, Софія ЗАБУДСЬКА-НЕДЕЛЬЧО, Анастасія КРАМАРЕНКО, Джамал КУЛІЄВ).

«ОСТАННІЙ ПОСТРІЛ». ЗАБУДСЬКА-НЕДЕЛЬЧО

Останньою, у вечірній сесії вівторка, боротьбу завершила Софія ЗАБУДСЬКА-НЕДЕЛЬЧО (клуб «Братья», тренер – Дмитро УРЖУМЦЕВ), яка в категорії «до 66 кг» поступилася Алєксандрі Агнешці Янковяк (Польша) – 0-5. В першому раунді Софія перемогла турчанку Нур Хавву Секер (Туреччина) – 3-2.

КРАМАРЕНКО

Ще одна одеська спортсменка Анастасія КРАМАРЕНКО (клуб «Лівша», тренер – Азер МУСТАФАЄВ) в першому бою в категорії «до 57 кг» перемогла шведку Сіпель Дуну (3-2), а в поєдинку за вихід у півфінал поступилася Зілі Сурменеллі із Туреччині (0-5).

КОВАЛЕНКО

В категорії «до 52 кг» боксерка з Арцизу Анастасія КОВАЛЕНКО (тренер – Владислав ЛОЗАНЮК, Сергій АНТОНОВ) спочатку взяла верх над румункою Маргаретою Хідіган (4-1), а в чвертьфіналі в наднапруженому поєдинку програла іспанці Луні Майрені (1-3), причому, як ви бачите, один із суддів не визначився з переможницею.

«На мій погляд, рішення суддів спірне, хоча в цьому бою я задоволена своїми діями набагато більше, ніж в першому, який виграла», – розповіла Анастасія під час прямого ефіру, який відбувся на сторінці відділення НОК України в Одеській області в інстаграм.

КУЛІЄВ

Єдиний представник Одеській області в чоловічій сітці Джамал Кулієв (ДЮСШ-8, тренери – Нуреддін АЛІБЕЙЛІ, Азер МУСТАФАЄВ) в першому бою в категорії «до 86 кг» переміг Гіоргі Деканозішвілі із Грузії (3-2), а в наступному поєдинку, одноголосним рішенням суддів, програв італійцю Паоло Карузо.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live