Одеський боксер Іван СТЕПУЛЕНКО став бронзовим призером чемпіонату Європи серед школярів, який проходив в Тбілісі. Таким чином, одеські спортсмени завоювали на цьому Євро три медалі - як ми повідомляли, медалістами також стали Валерія ТЕЛЬПІС та Анастасія КРАМАРЕНКО (Фото facebook.com/EuropeanBoxingConfederation)

В категорії «до 90 кг» Іван СТЕПУЛЕНКО (тренер – Володимир ОСИПЧУК) спочатку переміг Ельдара Асадлі із Азербайджану з рахунком 5:0 (29:28, 30:27, 30:27, 30:26, 29:28), потім латвійця Іллю Юргенокса – 4:1 (29:28, 29:28, 28:29, 29:28, 29:28). І лише в півфіналі Іван в напруженому поєдинку програв грузинському боксеру Давіту Хуцішвілі – 2:3 (28:29, 30:27, 28:29, 28:29, 29:28)

Нагадаємо, що Валерія ТЕЛЬПІС стала срібною призеркою змагань, а Анастасія КРАМАРЕНКО – завоювала бронзову медаль.