Каратистка із Чорноморська Аніта СЕРЬОГІНА завоювала другу золоту медаль для Одеської області Всесвітніх ігор, які проходять в американському Бірмінгемі. Першу напередодні завоювала ще одна каратистка – Анжеліка ТЕРЛЮГА.

30-А МЕДАЛЬ В КОЛЕКЦІЮ

У фіналі змагань в категорії «до 61 кг» Аніта СЕРЬОГІНА (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) перемогла Александру Гранде із Перу (3:2), взявши, таким чином, реванш за поразку у фіналі попередніх Всесвітніх ігор (0:2). Аніта програвала 1:2, але за 6 секунд до завершення зробила удар «уширо-гері», який приніс їй два очки, а разом з цим і перемогу.

Для Аніти золото Бірмінгему стало 9-ю вищою нагороду на великих міжнародних змаганнях в кар’єрі. Всього у неї – 30 медалей (9-8-13). В цьому році Аніта завоювала вже 4 медалі (2-1-1) і займає 1-е місце в світовому рейтингу в категорії «до 61 кг», як і одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА в категорії «до 55 кг».

Anita WG 01

ШЛЯХ ДО ФІНАЛУ

В групі А Аніта посіла 2-е місце, здобувши перемогу над Лінн Снелл із Нідерландів (3:1) і американкої Крістину Клінепетер (7:2), та програвши єгиптянці Алі Дахаб (1:2). У півфіналі вона взяла ще один реванш – у діючої чемпіонки Європи Інгріди Сучанкової (3:2), якій програла в півфіналі цьогорічного Євро (1:6).

Anita WG 01

Півфінальний поєдинок Всесвітніх ігор. Аніта СЕРЬОГІНА проти діючої чемпіонки Європи Інгриди СУЧАНКОВОЇ

ЗА ЧЕСТЬ ОДЕЩИНИ

Крім Анжеліки ТЕРЛЮГИ і Аніти СЕРЬОГІНОЇ, у Всесвітніх іграх бере участь ще один спортсмен з Одеської області - чотириразовий чемпіон світу з тайського боксу, чемпіон Всесвітніх ігор 2017 року Ігор ЛЮБЧЕНКО (категорія до 63,5 кг). Змагання в тайбоксі відбудуться 15-17 липня.