Збірна Одеської області завоювала 18 медалей (11 золотих, 3 срібні, 4 бронзові) на чемпіонаті України з плавання серед молоді і юніорів, який відбувся в Дніпрі.

ПІДСУМКИ ЗМАГАНЬ

Ukr champ swim 03Збірна Одеської області, завоювавши 9 медалей (6 золотих, 1 срібна і 2 бронзові) у змаганнях серед юніорів, стала третьою в командному заліку в цій віковій категорії. Командний залік у змаганнях серед молоді, де у одеської команди також 9 медалей (5-2-2), не підбивався.

7 медалей за підсумками змагань завоював Олексій ГРАБАРОВ («Динамо», тренер – Вадим ПЕНЯЗЕНКО, Олена РОЩИНА) – 5 золотих, 1 срібна і 1 бронзова, 6 нагород у Катерини КАРАНІКОЛОВОЇ (ФЦ «Форма», ФСТ «Динамо», тренери – Олександра КУРБАНОВА, Ніна БАЖАНОВА) - 5 золотих і 1 срібна.

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

В перший день змагань Катерина КАРАНІКОЛОВА завоювала золоту медалі у змаганнях серед юніорів і срібло серед молоді на дистанції 100 м на спині, покращивши свій особистий рекорд на 1,5 секунди – 1.05,27.

Також дві золоті медалі завоював Олексій ГРАБАРОВ, показавши на дистанції 200 м комплексним плаванням результат 2.06,78.

Бронзові медалі в скарбничку збірної Одеської області принесли два вихованця СДЮСШОР «Динамо» Павло МЕНЬШИКОВ (тренер – Олег ШВЕЦЬ) на дистанції 50 м батерфляєм серед молоді - 25,28, Максим ГАЛЬПЕРИН (тренер – Олександра КУРБАНОВА, Олена РОЩИНА) – на дистанції 100 м на спині серед юніорів - 59,52, а також естафетна команда (4х100 м комплексом) у складі динамовців Максима ГАЛЬПЕРИНА, Олексія ГРАБАРОВА, Юрія СТАНКУЛА, а також Андрія ЧЕБОТАРЬОВА (СК «Торпедо», тренер – Сергій ДЕМЧУК) - 4.02,57.

Ukr champ swim 01

Призери чемпіонату України серед молоді і юніорів з плавання: Максим ГАЛЬПЕРІН (зліва) та Павло МЕНЬШИКОВ

ДЕНЬ ДРУГИЙ

У другий день чемпіонкою в обох вікових категоріях стала Катерина КАРАНІКОЛОВА - на дистанції 50 м на спині – 30,38

Не відстав в цей день від неї за кількістю нагород і Олексій ГРАБАРОВ: у нього на дистанції 400 м комплексним плаванням срібло серед молоді і золото серед юніорів - 4.29,70. Він покращив свій особистий рекорд на 2,53 секунди.

У Павла МЕНЬШИКОВА бронза на дистанції 100 м батерфляєм серед молоді - 55,72.

ДЕНЬ ТРЕТІЙ

І в третій день чемпіонату України лідери збірної Одеської області завоювали по дві медалі, причому обидві найвищого ґатунку і в одному і тому ж виді (200 м на спині): Катерина КАРАНІКОЛОВА з особистим рекордом (2.21,74) і Олексій ГРАБАРОВ (2.04,88)

Відзначаємо успіх Максим ГАЛЬПЕРІНА, який до двох срібних медалей на дистанції 200 м на спині додав норматив «майстер спорту України» (2.08,48).

КОМЕНТАР ЗА ПІДСУМКАМИ

Олександра КУРБАНОВА, тренер збірної України з плавання і СДЮСШОР «Динамо»:

- Відмінний виступ, спортсмени прогресують. Олексій Грабаров, який також підтвердив норматив в штатну збірну, Катерина Караніколова, Максим Гальперін показали свої найкращі результати.

Втім, спортсменам пора ставити перед собою більш високі цілі. Я думаю, їх виступ на цьому чемпіонаті додав їм впевненості в своїх силах.

Гарні результати показав Павло Меньшиков – він в черговий раз довів, що можна успішно поєднувати навчання (в медуніверситеті) і спорт.

Решта членів збірної області також показали приріст результатів, що не може не радувати – значить, ми рухаємося у вірному напрямку.

ГОЛОВНИЙ СТАРТ ЛІТА

Головним стартом літа для одеського плавання стане чемпіонат Європи серед юніорів в Римі (6-11 липня), в якому візьме участь вихованець СДЮСШОР «Динамо» Вадим НАУМЕНКО (тренер – Олександра КУРБАНОВА). Зараз спортсмен у складі збірної України знаходиться на тренувальному зборі в Цахкадзорі.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live