Одеські спортсмени Ірина МАЛОВІЧКО і Микола МІЛЬЧЕВ посіли 4-е місце в категорії «мікст» на етапі Кубку світу зі стендової стрільби, який завершився в Каїрі.

ПІДСУМКИ

Одеські майстри стендової стрільби Ірина МАЛОВІЧКО (тренер – Микола МІЛЬЧЕВ) і Микола МІЛЬЧЕВ посіли 4-е місце в змішаній категорії на круглому стенді на етапі Кубку світу в Каїрі.

В бронзовому матчі вони поступилися італійцям Сімоні Скоккетті/ Габріелє Росетті з рахунком 2-6.

Нагадаємо, що напередодні Ірина МАЛОВІЧКО стала 4-ю в особистому турнірі. Вона на трьох з 4-х останніх великих міжнародних змагань входить в топ-5: на чемпіонаті світу-2022 у вересні стала 5-ю, що принесло Україні першу олімпійську ліцензію, на етапі Кубку світу в Досі (березень) стала четвертою.

mix Kair 04

КВАЛІФІКАЦІЯ

За підсумками кваліфікації Ірина МАЛОВІЧКО і Микола МІЛЬЧЕВ показали 3-й результат (142/145), який досягли у перестрілці з італійцями (4-3): Ірина – 70 (22+24+24), Микола – 72 (24+24+24). Цікаво, що українці з італійцями поступилися лідерам по 1-й мішені.

mix Kair 04

mix Kair 04

ОДЕСЬКІ СТРІЛКИ НА ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІГРАХ

Як ми повідомляли, відразу три одеські спортсмени візьмуть участь у змаганнях зі стендової стрільби в Європейських іграх: олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ, Ірина МАЛОВІЧКО, а також Вікторія НАУМЕНКО.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Фотоfacebook.com/ISSF.Shooting

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live