Відділення НОК України в Одеській області провело олімпійський урок в об'єднаній територіальній громаді Авангард. У заході взяли участь бронзовий призер Олімпіади-2012 Юлія ПАРАТОВА і переможниця Європейських ігор-2019 Аніта СЕРЬОГІНА.

ФОРМАТ. УЧАСНИКИ

На новенькому стадіоні Прилиманського ліцею в рамках «Олімпійського уроку #BeActive» була презентована КДЮСШ «Авангард» - це новий формат проведення олімпійського уроку від НОК України.

На олімпійському уроку були проведені майстер-класи по трьом з семи видів спорту, які розвиваються в цій спортивній школі. В заході взяли участь 30 юних спортсменів віком від 9-ти до 14-ти років.

priliman s OL 15

НА СТАРТІ

Голова селищної ради Авангарду Сергій ХРУСТОВСЬКИЙ відзначив, що останнього тижня життя в ОТГ проходить під знаком спортивних заходів, та побажав школярам якнайчастіше знаходити час для занять фізкультурою та спортом, не тільки під час олімпійського тижня.

Голова відділення НОК України в Одеській області, олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ привітав учасників у своєму звичному стилі – з гумором, відзначивши, що стільки олімпійських кілець відразу давно не бачив: «Сьогодні тут і олімпійський чемпіон, і призерка Олімпіади, і чемпіонка Європейських ігор, і, сподіваюсь, майбутні олімпійці (каратистка Аніта Серьогіна, яка стояла поруч, посміхнулася. – пресслужба). Дуже радий, що на Іграх в Токіо-2020 вам, жителям ОТГ Авангард, буде за кого вболівати (олімпійську ліцензію вже завоювала Ірина Маловічко, яка займається стендової стрільбою в Новій Долині, та й сам Микола Мільчев продовжує боротися за ліцензію. - пресслужба)».

priliman s OL 08

РУХАНКА

Розпочався урок із руханки в рамках проєкту «Do like Olympians», в якій взяли участь майже всі присутні – і вихованці КДЮСШ, і тренери, і представники міської влади. Тут були і легкі вправи для розминки, та для підготовлених – різноманітні стрибки та віджимання.

Запальна розминка, яку провела переможниця Європейських ігор-2019 з карате Аніта СЕРЬОГІНА, стала своєрідним прологом до майстер-класів, які відбулися в трьох локаціях на зеленій галявині футбольного майданчика.

priliman s OL 22

МАЙСТЕР-КЛАСИ

Для вихованців КДЮСШ урок з карате провела, звісно ж, Аніта, з важкої атлетики – бронзова призерка Олімпіади-2012 Юлія ПАРАТОВА, з настільного тенісу – кандидат в майстри спорту України Катерина БЕРЕЗОВСЬКА.

Запрошеним майстрам не прийшлося прикладати зусилля, щоб запалити очі юних спортсменів, вони запалилися відразу: вони відразу знайшли загальну мову. За регламентом олімпійського уроку тривалість уроку 15-20 хвилин, але і після тридцяти хвилин уроку учасникам майстер-класу було чим займатися. Втім, урок було завершено, і наступив час показових виступів.

Спочатку, під овації всіх присутніх, свої вміння показали юні каратисти, потім – юні штангисти, а завершили показові виступи – юні майстри маленької ракетки.

priliman s OL 10

priliman s OL 13

priliman s OL 19

priliman s OL 12

priliman s OL 11

priliman s OL 07

НАГОРОДИ

Фініш заходу – традиційний час для подарунків. Спочатку сувеніри отримали почесні гості, які проводили майстер-класи: Аніта Серьогіна, Юлія Паратова та Катерина Березовська.

А потім подарунки отримав кожен з юних спортсменів: набір олімпійських сувенірів від відділення НОК України в Одеській області та книгу Володимира Кулика «Олімпійській у серцях вогонь».

Нагорода знайшла ще одного героя – директора КДЮСШ «Авангард» Миколу МУЛЬКА, який також працює в школі тренер з вільної боротьби.

Такий захід в ОТГ Авангард відбувся вперше. Всі були у захваті.

priliman s OL 03

priliman s OL 04

КОМЕНТАРІ

Аніта СЕРЬОГІНА, переможниця Європейських ігор-2019 з карате:

- Мені дуже подобається тренувати дітей (Аніта тренує дітей в СК «Катана порт Чорноморськ», де й сама займається. – пресслужба). Хотілось з ними довше побути, щоб поділитися з ними своїм досвідом – технічним, практичним. Мені дуже подобаються такі майстер-класи.

Юлія ПАРАТОВА, бронзова призерка Олімпійських ігор-2012 з важкої атлетики:

- Дуже здорово, що проводяться такі олімпійські уроки. І мені самій цікаво, не говорячи вже про юних спортсменів – вони були просто в захваті. До того ж, і футболку подарували, і цікаву книжку. Обома руками «за» такі заходи. По можливості, братиму участь. Все на вищому рівні

Катерина БЕРЕЗОВСЬКА, кандидат в майстри спорту України з настільного тенісу:

- Дуже радісно бачити діточок на стадіоні – веселих, запальних, активних, спортивних. Емоції тільки позитивні, яскраві. Здорово, що знову всі разом. Спорт об’єднує. Дітки дуже добре реагували на підказували – щось почули, чомусь обучилися. А це розвиток! Здорово!

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live