Вперше відразу шість спортсменів Одеської області візьмуть участь у чемпіонаті світу з карате. Змагання відбудуться у Мадриді 5-11 листопада.

ОДЕСЬКИЙ ДЕСАНТ В МАДРИДІ

Честь збірної України захищатимуть: в куміте - Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер – Денис МОРОЗОВ) в категорії «до 55 кг», Аніта СЕРЬОГІНА (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) – «до 61 кг», Анастасія СТЕПАШКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) – «+68 кг», Олександр ГРЕВЦОВ (тренер – Володимир ЗАРЕЦЬКИЙ) – в командному турнірі, в ката – вихованці Руслана ХОМУТЕНКА - Ганна КРЕЩЕНКО та Віталій КУЛИК.

Анжеліка ТЕРЛЮГА та Аніта СЕРЬОГІНА також боротимуться за медалі в командному куміте.

Зараз збірна України проводить у Львові заключний тренувальний збір напередодні змагань.

СВІТОВИЙ ДОСВІД

Як повідомляє сайт Української Федерації карате, це четвертий чемпіонат світу, в якому Україну представляє УФК. В активі спортсменів Одеської області дві бронзові медалі. В 2014 році в Бремені (Німеччина) одеситка Ірина ЗАРЕЦЬКА завоювала медаль в категорії «до 68 кг», в 2016-му в Лінці (Австрія) – Аніта СЕРЬОГІНА – «до 61 кг».

Serogina Tonkoshkur World 2016

Учасники змагатимуться не лише за медалі, а також за рейтингові очки для потрапляння на олімпійський турнір в Токіо-2020.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД

Ці ж шість спортсменів Одеської області брали участь і чемпіонаті Європи нинішнього року. Нагадаємо, Анжеліка ТЕРЛЮГА завоювала золоту медаль, Аніта СЕРЬОГІНА – срібну, а Олександр ГРЕВЦОВ – бронзову.

Euro Odessa medals

У змаганнях, які відбудуться на арені WiZink Center (15 тис. глядацьких місць), візьмуть участь 1114 спортсменів з 139 країн планети – обидві цифри є рекордними (karate.ua)

Terliuga Morozov 3

Анжеліка ТЕРЛЮГА та Денис МОРОЗОВ після перемоги на турнірі серії А в Чилі. Нова ціль - чемпіонат світу-2018

Kulik Kreschenko Khomutenko2

Вихованці Руслана ХОМУТЕНКА - Ганна КРЕЩЕНКО та Віталій КУЛИК на чемпіонаті світу-2018 візьмуть участь у змаганнях з ката

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Партнеры:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonline