Спортсмени Одеської області стартували на чемпіонаті світу з карате, який відкрився у Мадриді 6 листопада. A cьогодні на татамі вийдуть чемпіонка Європи-2018 Анжеліка ТЕРЛЮГА та срібна призерка Євро-2018 Аніта СЕРЬОГІНА з Чорноморська.

ДЕНЬ ПЕРШИЙ. РАУНД ДРУГИЙ

На жаль, в перший день одеські спортсмени не порадували високими результатами – лише другий раунд. Підопічна Ігоря НЕГАТУРОВА Анастасія СТЕПАШКО в категорії «+68 кг» в першому колі перемогла мексиканку Гваделупе Кінтал (0:0 – за рішенням суддів), але в наступному – поступилася Вень Цзи-Сюань з Китайського Тайбею (0:1).

Вихованець Руслана ХОМУТЕНКА Віталій КУЛИК у змаганнях з ката в першому раунді взяв верх над Аркою Банерджі із Індії (4:1), а в другому – поступився Крісу Чену з Гонконгу (0:5)

ДЕНЬ ДРУГИЙ. МЕДАЛЬНІ НАДІЇ

О 12.40 за київським часом розпочнуться змагання в куміте в категорії «до 61 кг», де виступатиме Аніта СЕРЬОГІНА (тренер – Олександр ТОНКОШКУР).  В першому бою в групі 3 чорноморська каратистка зустрінеться з Мадіною Утелбаєвою із Казахстану.  В разі перемоги ії суперницею краща в парі Клаудіа Іоніта (Румунія) – Нгоанньен Ті (В’єтнам). В подальшому СЕРЬОГІНА цілком вірогідний поєдинок з третім номером світового рейтингу Мерве Кобан з Туреччини.

О 15.35 за київським часом на татамі вийде Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер – Денис МОРОЗОВ). Ії суперницею стане болгарка Івет ГОРАНОВА.  В разі успішного проходження наступних раундів в бою за вихід у півфінал одеситка може зустрінеться зі своєю давньою суперницею чемпіонкою світу-2014 італійкою Сарою КАРДІН (3-й номер світового рейтингу), чи з туркенею Туба Якан (5-й номер).

Щоб потрапити у фінал, нашим спортсменкам необхідно перемогти п’ятьох суперниць.

УСПІХ ОДЕСЬКОГО КАРАТЕ

В перший день чемпіонату світу одеситка Ірина ЗАРЕЦЬКА (тренер – Денис МОРОЗОВ), яка виступає за Азербайджан, завоювала право виступати у фіналі в категорії «до 68 кг». Фінальний поєдинок, в якому Ірина зустрінеться з росіянкою Вікторією Ісаєвою, відбудеться у суботу о 13.25.

ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ

За поєдинками чемпіонату світу можна спостерігати на сайті karateworld.tv (для цього необхідна проста регістрація), результати-онлайн – сайт sportdata.org.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Партнеры:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonline