Одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА і Аніта СЕРЬОГІНА з Чорноморська вийшли у фінал чемпіонату Європи з карате (WKF), що проходить в сербському Нові-Саді.

Таким чином, наші спортсменки забезпечили собі як мінімум срібні медалі. Нагадаємо, що в минулому році ТЕРЛЮГА і СЕРЬОГІНА стали бронзовими призерками Євро в особистому куміте і чемпіонками в командному куміте.

ШЛЯХ ТЕРЛЮГІ

На шляху до фіналу змагань в категорії «до 55 кг» Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер - Денис МОРОЗОВ) перемогла болгарку Вікторію Росєву (3: 1), німкеню Яну Бітч (1:1, за рішенням суддів), Дженніфер Варлінг з Люксембургу (6:1) і італійку Сару Кардін (3:2). Тепер у фінальному матчі, який відбудеться 12 травня о 14.00 за київським часом, ТЕРЛЮГА зустрінеться з Алесандрой Хасані з Хорватії.

ШЛЯХ СЕРЬОГІНОЇ

Seregina Euro 2017 2 1

У змаганнях в категорії «до 61 кг» Аніта Серьогіна (тренер - Олександр Тонкошкур) по черзі була сильнішою Тьяші Рістіч зі Словенії (2:0), Вероніки Костовська з Македонії (0:0, за рішенням суддів), бельгійки Нене Ле Вос (1:0) та Беттіни Альстадсатер з Норвегії (3:0). За звання чемпіонки Європи Аніта побореться 12 травня з француженкою Люсі Іньєс. Бій почнеться о 13.40 за київським часом.

ОДЕСА НА ЄВРО

У категорії «+68 кг» Анастасія СТЕПАШКО (тренер - Ігор НЕГАТУРОВ) програла в першому раунді росіянці Ірині Зайцевій (0:3).

Також в перший день відбулися змагання в ката за участю одеських спортсменів. Анна КРЕЩЕНКО в першому раунді була сильнішою Патрісії Кардосо з Португалії (3:2), а в другому - поступилася Пулексеніі Йовановські з Македонії (2:3). Ще один учень Руслана Хомутенка - Віталій КУЛИК - програв в першому раунді англійцю Крістоферу Карвачінскі (1:4).

Відзначимо, що Аніта СЕРЬОГІНА та Анжеліка ТЕРЛЮГА також змагатимуться і в командному куміте (11 та 13 травня). У командному куміте в складі збірної України виступить Олександр ГРЕВЦОВ.

ТРАНСЛЯЦІЇ

За фінальними боями чемпіонату Європи ви зможете спостерігати в Інтернеті на сайті karateworld.tv.