Одеська обласна Федерація парусного спорту та відділення НОК України в Одеській області привітали Анатолія ВОЛОШИНОВА з перемогою на нещодавньому чемпіонаті світу з бойового самбо. Вшанування відбулося в адміністрації Одеського порту за участю чисельних представників парусного спорту Одещини.

- Це дуже приємна подія. Член команди «Maestro sailing team» , член ООФПС став чемпіоном світу, - відзначив президент Одеської обласної Федерації парусного спорту Сергій ЧЕРВЯКОВ. - Анатолій не просто бере участь в наших тренуваннях, в минулому році він, наприклад, допомагав нам в суддівстві змагань «Кубок Чорного моря».

Взагалі, недарма говорять талановита людина талановита у всьому. Анатолій – великий професіонал своєї справи. Просто так чемпіонами світу не становляться. Ще раз вітаю його з цим великим успіхом.parus sambo 02

 

parus sambo 01

 Наші успіхи в багато чому пов’язані з тим, що екіпаж «Maestro sailing team» знаходиться в гарній фізичній формі, як раз завдяки тренеру з фізпідготовки Анатолію ВОЛОШИНОВУ, - відзначив у вітальному слові капітан яхти «Маестро» Олег СТАШКЕВИЧ. – Він не раз виходив з нами в море, дивився, де вибухове навантаження, де статичне, і, виходячи з цього, будував підготовку.

 

- На жаль, самбо не є олімпійським видом спорту, інакше би у Одеси було б чимало медалей, - чисто по-одеські прокоментував успіх одеського спортсмена голова відділення НО України в Одеській області олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ. – Бажаємо не зупинятися на досягнутому. Дай Бог здоров’я, сміливості, мужності та удачі.

Радник начальника ГУ Нацполіціі України в Одеській області Руслан ФОРОСТЯК вручив чемпіону світу грамоту за високі спортивні досягнення, а яхтсмени, знаючи про те, що Анатолій ВОЛОШИНОВ також захоплюється велоспортом, подарували своєму наставнику з фізпідготовки велосипед.

parus sambo 08

ДОВІДКА. Команда «Maestro Sailing Team» з 1982 року забезпечує участь у вітрильних змаганнях крейсерської яхти «Маестро», яка за минулі тридцять з гаком років зазнала три реінкарнації. Яхта займала призові місця в десятках всеукраїнських та міжнародних регат в Чорному, Середземному, Балтійському, Мармуровому і Північному морях. На її рахунку перемога у трансатлантичній «гонці століття» - Grand Regatta Columbus 500, присвяченій п'ятсотліттю відкриття Американського континенту Христофором Колумбом. Нинішнього року яхта MAESTRO посіла п'яте місце в загальному заліку і перше місце серед спортсменів-любителів на Чемпіонаті Європи з вітрильних перегонів серед крейсерських яхт ORC European Championship 2018, який проходив у вересні на Кіпрі.

parus sambo 05

parus sambo 06

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

з використанням інформації port.odessa.ua

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live