Срібний призер чемпіонату молодіжного Європи-2018 з греко-римської боротьби одесит Владлен КОЗЛЮК в інтерв’ю прес-службі відділення НОК України в Одеській області розповів про підготовку до свого головного старту року та цілі, які ставляться на цих змаганнях.

- Владлене, розкажіть, чому приділяли основну увагу  на останньому етапі підготовки?

- Приділяли увагу відпрацюванню коронних елементів, а за місяць до цього працювали над функціональною підготовкою. Останні світові змагання показують, що на килимі треба дихати, а точніше, вміти дихати. Над цим і працювали. За допомогою кросфіту.

- На  своєму першому міжнародному старті серед молоді – червневому чемпіонаті Європи – ви стали срібним призером. Але як людина амбіційна ви, напевно,  націлювалися на перемогу. Які висновки для себе зробили за підсумками цих змагань?

- Те, що неможна недооцінювати суперника. Це трапилося у фіналі, і на такі ці граблі я наступив вперше в своїй кар’єрі (розчаровано).

Kozliuk 1 1jpg- В минулому році ви стали чемпіоном світу серед юніорів, в цьому – вже піднялися на п’єдестал молодіжного Євро. Тож можна перехід в нову вікову категорію пройшов доволі гладко?

- Так. Одна з причин – те, що залишилися ті ж суперники, що були у мене серед юніорів. Хоча є і лідер в категорії, зокрема росіянин Олександр Головін, з яким я якраз боровся у фіналі Євро – він на два роки старший за мене. Ще однією причиною успішного переходу в нову вікову категорію став великий обсяг роботи, яку ми провели в період підготовки до сезону. Спеціалісти говорять, що я борець технічний. Це результати тренувань, майже на кожному відпрацьовую свої коронні дії. Я на килим виходжу не поштовхатися, я в кожному періоді повинен робити, принаймні, один прийом. По чотири бали за прийом – це 8:0 і виграна зустріч.

- Але у вашій категорії (до 97 кг) напевно важлива і сила сама по собі, чи не так?

- Так. Але й важлива і тактика. Найголовніше, як на мене, обрати правильну тактику на сутичку.  Нещодавно бачив поєдинок: в першому періоді борець впевнено переміг 7:0 – здавалось би, прямий шлях до перемоги. Але у другому – його просто "винесли" з килима. Він віддав сили на дві прийоми і на більше його не вистачило. Звісно, суперника теж треба вивчати, і ми цим теж займаємося.

- Кого бачите серед основних суперників на чемпіонаті світу?

- Основні суперники – російський борець, про якого я вже говорив, та, скоріш за все, іранець. Націлююсь, звісно, на максимальний результат.

Як стало відомо, за результатами жеребкування Владлен КОЗЛЮК в кваліфікації зустрінеться з американцем Хенкоком. В разі успіху в 1/8 фіналу одесита очікує сутичка з переможцем пари Головін (Росія) – Камінскі (Болгарія).

Пряма трансляція на сайті unitedworldwrestling (переходимо за посиланням та обираємо необхідний килим – А/В/С)

Результати-онлайн: https://arena.unitedworldwrestling.org/ru/weight-category/show/532022f3-e5b0-11e8-af5f-080027548b1b 

Чемпіонат світу серед молоді.

Владлен КОЗЛЮК. Категорія до 97 кг. Розклад змагань

13 листопада

10.30-14.00

Кваліфікація

Килим С. Владлен КОЗЛЮК – Трейсі Хенкок (США)

1/8 фіналу*

Килим A. КОЗЛЮК – Олександр Головін (Росія)/ Дмітрі Камінскі (Болгарія)

Чвертьфінал*

Килим C. КОЗЛЮК –  Ніколоз Кахелашвілі (Італія)/ Узур Джузурбеков (Киргизстан) – Кіпріан Курніцак (Польща)/ Анестіс Зафірес (Греція)

17.15. 1/2 фіналу*

Килим А.

14 листопада

Втішний раунд**. Килим С/ килим В

Фінал*. За 3-е місце. Килим В

Примітки: * - в разі виходу, **- в разі необхідності.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live