Бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу-2018 з боксу Максим МОЛОДАН із села Андріївка Білгород-Дністровського району завдяки своєму успіху вперше потрапив в число кращих спортсменів Одеської області за підсумками року. Вихованець Ігоря ЮРЕСКУЛА (ФСТ «Колос») трохи знітився від такої уваги до своєї персони, але все ж таки погодився на інтерв’ю.

- Максиме, по-перше, поділиться своїми враженнями від перебування в такий зірковій компанії? (бесіда проходила на урочистій зустрічі за підсумками року в Будинку прийомів ОДА. - прес-служба)

- Гарна організація. Дуже приємно отримувати вітання на свою адресу. Емоції дуже позитивні. Хотілось би частіше бувати на таких заходах. Але тут все в моїх руках.

- Яким вийшов для вас минулий рік?

- Рік був дуже важким. Спочатку був молодіжний чемпіонат Європи - відбірковий на чемпіонат світу. Там за вихід за вихід у півфінал я програв англійському боксеру, але вже на чемпіонаті світу в першому ж бою взяв у нього реванш. Ці змагання теж були нелегкими – я провів чотири доволі складних бої. У півфіналі програв спортсмену із Росії і в підсумку став бронзовим призером.

Molodan Yureskul 2

- Це добрий результат, як ви вважаєте?

- Так, це добрий результат, адже програв я дуже сильному супернику – діючому чемпіону світу та Європи, кращому боксеру молодіжного Євро.

- Які цілі на наступний рік?

- Наступного року я переходжу в категорію «дорослі», потрохи буде адаптуватися там. Звісно, буде складно, адже суперники будуть набагато досвідченіші та старші за мене. Але намагатимемося і там перемагати.

- За два роки вже Олімпійські ігри. Чи реально поборотися за олімпійську ліцензію?

- Конкуренція буде дуже висока, і перший рік серед дорослих, повторюся, буде дуже важким. Але на другий рік, вважаю, можна буде ставити серйозні цілі та складати конкуренцію боксерам високого рівня. Треба старатися, вірити в себе і, можливо, вдасться потрапити на Олімпійські ігри.

Максим МОЛОДАН. Підсумки року. ВІДЕО

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Партнеры:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonline