Боксер Дмитро МОЛОДАН із Андріївки Білгород-Дністровського району став срібним призером чемпіонату Європи серед юніорів, який завершився в суботу в румунському Галаці. Це найвище досягнення в кар’єрі спортсмена (на фото: 1 червня. Галац. Дмитро МОЛОДАН зі своїм тренером Ігорем ЮРЕСКУЛОМ).

ШЛЯХ НА П’ЄДЕСТАЛ

У фіналі змагань в категорії «до 48 кг» Дмитро МОЛОДАН (ФСТ «Колос», тренер – Ігор ЮРЕСКУЛ) поступився ірландцю Майклу Донохью. Всі судді віддали перевагу супернику.

На шляху до «срібла» Дмитро переміг Айхана Курбанова із Грузії (5:0), турка Карпуза Абудуллу (5:0) та Міхаїла Тарану з Молдови – також одностайним рішенням суддів. Для Дмитра МОЛОДАНА це були перші змагання такого високого рівня.

Відзначимо, що збірна України посіла 3-е місце в загальнокомандному заліку юніорського чемпіонату Європи, завоювавши 2 золоті, 3 срібні та 8 бронзових медалей

Euro jun 07

Euro jun 06

Euro jun 05

ПО СТОПАХ БРАТА

Нагадаємо, що Максим МОЛОДАН – старший брат Дмитра – в минулому році став бронзовим призером чемпіонату світу серед молоді.