Одесит Олександр ГРЕВЦОВ (в центрі) став бронзовим призером чемпіонату Європи в командному куміте. У матчі за «бронзу» українці перемогли португальців з рахунком 3:1. Це перша нагорода такого рангу для чоловіків-каратистів Одеського області.

ШЛЯХ НА П'ЄДЕСТАЛ

По ходу змагань збірна України перемогла спочатку збірну Росії (3: 1), а потім латвійців - з таким же рахунком. У чвертьфіналі українці програли іспанцям (1:3). Спортсмени Піренейського півострова потім вийшли в фінал, завдяки чому наша збірна отримала можливість виступити у втішному раунді. Тут вже по черзі були обіграні боснійці (13:1) і - в поєдинку за «бронзу» - португальці (3:1). Таким чином, на своєму дебютному чемпіонаті Європи вихованець Володимира ЗАРЕЦЬКОГО відразу ж піднявся на п'єдестал.

ЧОТИРИ НАГОРОДИ З СЕРБІЇ

Odessa medals

Як ми вже повідомляли, одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер - Денис МОРОЗОВ) стала переможницею цьогорічного чемпіонату Європи, а Аніта Серьогіна з Чорноморська (тренер - Олександр Тонкошкур) - завоювала срібну медаль.

Таким чином, спортсмени Одеської області в складі збірної України завоювали на Євро-2018 повний комплект медалей. Всього ж в активі збірної України 4 медалі в різних видах програми (1 золота, 1 срібна і 2 бронзові), що принесло 7-е місце в медальному заліку.