Вихованець одеської СДЮШОР «Динамо» Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ вийшов у фінал чемпіонату Європи серед юніорів з плавання, який відбувається в Казані. У неділю він побореться за медалі на 100-метрівці батерфляєм.

ПІВФІНАЛЬНА СТАДІЯ

На півфінальній стадії Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ (тренери - Олександр КУРБАНОВА, Костянтин Карташов) показав 6-й результат – 53,48. У своєму запливі одеський плавець після першої половини йшов сьомим, але завдяки потужному фінішу – його час на другому «полтиннику» став другим серед усіх учасників (28,19) – зумів потрапити у фінал.

В попередніх запливах Ігор показав 7-й загальний результат – 53,82.

200 but SF 1

ФІНАЛ

Фінальний заплив відбудеться у неділю о 18.50. Серед суперників одесита – два російських плавця, спортсмени із Ізраїлю, Італії, Німеччини, Швейцарії та Болгарії. До речі, саме болгарський плавець Йосіф Міладінов показав кращий результат на півфінальній стадії - 52,69. А в попередніх запливах кращий час у Андрія Мінакова (52,30) – він теж серед фіналістів.

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Пряма трансляція чемпіонату Європи серед юніорів на спеціальному каналі відеохостингу dailymotion.

НА ЄВРОПЕЙСЬКІЙ ВЕРШИНІ

Як ми повідомляли, у п’ятницю Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ став чемпіоном Європи серед юніорів на 200-метрівці батерфляєм, показавши результат 1.57,86 секунди, який лише 0,08 секунди нижче його особистого рекорду (чемпіонат України-2019, квітень).

В минулому році Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ виступав на юнiорському чемпіонату Європи і показав там 11-й результат (2.01,41). Також одесит брав участь на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх: на 100-метрівці батерфляєм він став 5-м (52,73), на дистанціях 50 та 200 м він зупинився в одному кроці від фіналу, посівши таким чином 10-е місце (24,33 та 2.01,80 відповідно).

Чемпіонат Європи серед юніорів. Казань

3 липня. 50 м. Батерфляй. Кваліфікація. 17. Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ – 24,76.

4 липня. 200 м. Батерфляй. Кваліфікація. 11. ТРОЯНОВСЬКИЙ – 2.01,77. Півфінал. 4. ТРОЯНОВСЬКИЙ – 1.59,93. 5 липня. Фінал. 1. ТРОЯНОВСЬКИЙ – 1.57,76. 2. Марк Торок (Угорщина) – 1.58,79. 3. Адам Глобен (Чехія) – 1.58,90.

6 липня. 100 м. Батерфляй. 7. ТРОЯНОВСЬКИЙ – 53,82. Півфінал. Заплив 2. 1. Андрій Мінаков – 53,06. 2. Єгор Павлов (обидва – Росія) – 53,24. 3. Но Понті (Італія) – 53,33. 4. ТРОЯНОВСЬКИЙ – 53,48.