Одеські плавці – вихованці СДЮСШОР «Динамо» - за підсумками чемпіонату України, який відбувся минулого тижня в Харкові, відібралися на крупні міжнародні змагання 2019 року.

ДО НОВИХ ВИСОТ

Чемпіони України 16-річні Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ (тренери – Олександра КУРБАНОВА, Костянтин Карташов) та Анастасія ХОМІНА (тренер – Олександра КУРБАНОВА) візьмуть участь в юніорському чемпіонаті світу, який відбудеться в серпні в Будапешті.

Ще один вихованець динамівської школи 15-річний Вадим НАУМЕНКО (тренер – Олександра КУРБАНОВА), який завоював три срібні медалі чемпіонату України серед молоді, стартує на Європейському олімпійському фестивалі в Баку в липні.

Ці спортсмени виконали необхідні нормативи і вперше візьмуть участь на вказаних змаганнях, а для ХОМІНОЇ (на фото: Під час тренувань в басейні "Динамо") та НАУМЕНКА це, взагалі, буде перший міжнародний досвід.

Homina Dinamo

swim Dinamo 07

До нових висот. Прорив нового покоління одеського плавання. В оновленому басейну "Динамо" (зліва направо): Анастасія ХОМІНА, Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ, Юрій КОСЯН, Анастасія ШАТАЛОВА, тренер Олександра КУРБАНОВА, Вадим НАУМЕНКО.

МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД

Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ в минулому році стартував на юніорському чемпіонаті Європи (кращий результат: 8-е місце на 100-метрівці батерфляєм – 53,67. – прес-служба), ІІІ Юнацьких олімпійських ігор (5-е місце на 100-метрівці батерфляєм – 52,73. – прес-служба), а в січні цього року став завоював дві бронзові медалі у змаганнях юніорів на «Euro Meet» в Люксембурзі.

ОЛІМПІЙСЬКІ ЛІЦЕНЗІЇ

Відзначимо, що юніорський чемпіонат світу входять в число тих змагань, де можливо виконання олімпійських нормативів.

У зв’язку з цим відзначимо, що олімпійські нормативи А на основних дистанціях Ігоря ТРОЯНОВСЬКОГО 100 та 200 м батерфляєм дорівнюють 51,96 та 1.56,48, а особисті рекорди спортсмена в цих видах 52,73 та 1.57,78 відповідно.

Також нагадаємо, що на нещодавньому чемпіонаті України одеський плавець скинув зі свого особистого рекорду на 200 м майже 4 секунди (2.01.61), а на 100-метрівці його повторив.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live