Одеські спортсмени завоювали 10 медалей за два дні чемпіонату України з плавання - головного національного відбіру року, який триває в Харкові. Чотири нагороди одесити завоювали серед дорослих, шість – в категорії «молодь» (на фото: На 1-му місці Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ, який вперше став чемпіоном України).

ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ

Відзначимо, що 16-річний Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ (тренер – Олександра КУРБАНОВА, Костянтин Карташов) завоював свою першу золоту медаль чемпіонату України, підвищивши на 200-метрівці свій особистий рекорд майже на 4 (!) секунди – 1.57,78 проти 2.01,61. На фініші одеський плавець випередив лідера українського дельфіну останніх років Денис Кесиля на 0,52 секунди. На 100-метрівці Ігор повторив свій особистий рекорд – 52,73, що принесло йому «бронзу» серед дорослих та перемогу серед молоді.

UkrChamps 04

Срібним призером чемпіонату України на дистанції 200 м на спині став Юрій КОСЯН (тренер – Олександра КУРБАНОВА). В напруженій боротьбі він лише на 0,06 секунди випередив Владислава Кремлякова з Дніпра – 2.05,19 проти 2.05,25. Цей результат також приніс Юрію і перемогу в чемпіонаті України серед молоді.

UkrChamps 06

ПРИЗЕРИ

Бронзовою призеркою чемпіонату України на 100-метрівці батерфляєм стала Анастасія ХОМІНА (тренер – Олександра КУРБАНОВА), яка підвищила свій особистий рекорд на дві секунди – 1.02,68. Для неї, як і для КОСЯНА, це перша медаль «дорослого» чемпіонату України. З цим результатом вона завоювала срібну медаль чемпіонату України серед молоді.

Також медалі чемпіонату України серед молоді завоювали: Юрій КОСЯН на 50-метрівці на спині (27,33) та Вадим НАУМЕНКО (тренер – Олександра КУРБАНОВА) на дистанції 400 м вільним стилем (4.05,27).

UkrChamps 03

23 квітня. Харків. Одесит Вадим НАУМЕНКО - срібний призер чемпіонату України серед молоді

ГОЛОВНИЙ ВІДБІР РОКУ

Чемпіонат України та чемпіонат України серед молоді, який проводиться в рамках чемпіонату України, є кваліфікаційними на чемпіонату світу, для учасників інших вікових категорій ці змагання є відбірковими на чемпіонати світу та Європи серед юніорів, а також на Європейський юнацький фестиваль.

ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ

Під час чемпіонату України заплановані прямі трансляції. Також ви можете слідкувати за результатами на сайті Федерації плавання.