Керівництво Одеської облдержадміністрації привітало одеських тренерів та спортсменів з успішним виступом на чемпіонаті світу з таїландського боксу Муей тай. Одеські спортсмени завоювали золоту, срібну та бронзову медалі, а збірна України, яку очолює Павло ЄВТУШЕНКО посіла 3-е місце в загальнокомандному заліку.

 

МЕДАЛІСТАМ – СТИПЕНДІЇ

На початку зустрічі перший заступник голови ОДА Віталій СВІЧИНСЬКИЙ вручив медалістам сертифікати про отримання щомісячної стипендії за високі спортивні досягнення. Сертифікати отримали найтитулованіший тайбоксер України, вже восьмиразовий чемпіон світу, Ігор ЛЮЧБЕНКО, а також Олег ГУТА та Анатолій СУХАНОВ – срібний та бронзовий призери чемпіонату світу відповідно.

taybox 08

taybox 01

ЧЕМПІОНСЬКІ ВРАЖЕННЯ

Привітавши героїв Бангкоку-2019, заступник голови ОДА згадав про сильні традиції одеської школи таїландського боксу, яка гриміла своїми успіхами ще в 1990-і роки, подякувавши президенту Федерації таїландського боксу України Геннадію ТРУХАНОВУ за умови, які створюються для спортсменів, а також за увагу, яка приділяється в одеському тайбоксі вихованню юного покоління, особливо дітям із сімей з невеликим достатком

Начальник управління фізичної культури та спорту ОДА Валентина КОЛЬЧАК розповіла про успіхи одеських тайбоксерів на різноманітних міжнародних змаганнях, а також живо цікавилася у спортсменів та тренерів подробицями змагань у Бангкоку.

Спортсмени в один голос зазначили, що найважче в досягненні медалей це підготовка: «Підготовка настільки складна, що змагання – для нас справжнє свято».

Головний тренер збірної України Павло ЄВТУШЕНКО у свою чергу відзначив, що рівень світового тайбоксу зараз значно виріс: «Якщо раніше замість чемпіонату світу можна було, умовно кажучи, проводити чемпіонат СРСР – турнір за участю спортсмені України, Білорусії та Росії із запрошенням спортсменів із Таїланду, то зараз чимало сильних спортсменів з’явилося і в інших країнах, зокрема Туреччині, Франції».

taybox 02

taybox 03

taybox 04

НОВІ ЦІЛІ

Також титулований наставник подякував керівництву ОДА за увагу до таїландського боксу, а також виразив надію, що у 2026 році таїландський бокс буде включений у програму Юнацьких олімпійських ігор.

Головними стартами найближчих років, окрім чемпіонату світу, для одеських тайбоксерів є Всесвітні ігри-2021, відбір на які триватиме до наступного року, та «Combat Games»-2021.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live