Одеські спортсмени - рекордсменка України Ірина МАЛОВІЧКО та олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ - стали 6-ми на чемпіонаті Європи зі стендової стрільби, який завершився в італійському Лонато.

Представники Центру олімпійської підготовки в Новій Долині добилися цього результату в змішаній категорії у стрільбі на круглому стенду. В кваліфікації одеські стрілки показали четвертий результат, набравши в сумі 142 очки: Мільчев – 72 (24+24+24), Маловічко – 70 (22+24+24), як і команди Великої Британії та Німеччини. Таким чином, збірна України взяла участь в перестрілці, щоб визначити учасника матчу за бронзу зі збірної Чехії. Нажаль, вже у другому пострілі був допущений промах. У підсумку – 6-е місце. На чемпіонаті Європи-2018 Микола МІЛЬЧЕВ та Ірина МАЛОВІЧКО стали 5-ми в цьому виді програми.

Нагадаємо, що Ірина МАЛОВІЧКО стала на цьому чемпіонаті Європи володаркою іменною олімпійської ліцензії і стала першим спортсменом Одеської області, який забронював собі місце на Іграх в Токіо-2020. Миколі МІЛЬЧЕВУ не вистачило 2-х очок для того, щоб потрапити у фінал та поборотися за олімпійську ліцензію.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live