Одеський фехтувальник Ростислав КУЧЕРЕНКО посів 7-е місце на своєму дебютному чемпіонату Європи серед кадетів, який триває в хорватському місті Пореч.

15-річний вихованець КДЮСШ №13 (тренери – Микита СТОЛБУНОВ та Олександр ВАСЮТІН) добився цього результату в особистому турнірі шаблістів. В поєдинку за вихід в топ-4 одесит в напруженому поєдинку програв майбутньому чемпіону Європи Коліну Хіткоку з Німеччини – 13:15.

Kucherenko Euro 03

Kucherenko Euro 04

В груповому турнірі Ростислав виграв 4 бої з 6-ти: у Луки Ломінадзе з Грузії (5:2), словенця Петера Крайнца (5:1), Бенедека Віга з Угорщини (5:3) та чеха Крістофа Ребічека (5:4). В основної сітці Ростислав переграв британця Самуеля Аллена (15:11), німця Макса Мюллера (15:8) та француза Ремі Гарріге (15:13).

Kucherenko Euro 02

В середу Ростислав КУЧЕРЕНКО візьме участь в командному турнірі чемпіонату Європи серед кадетів.

Крім того, в чемпіонаті Європи серед юніорів, який стартує слідом, виступить ще один одесит – Даніель ЄРЬОМЕНКО (тренер –Олександр ВАСЮТІН).