Одеський шабліст Андрій ЯГОДКА у складі збірної України посів 13-е місце в командному турнірі чемпіонаті світу в китайському місті Усі.

В 1/16 фіналу збірна України, де компанію одеситу склали Юрій Цап, Дмитро Пундик та Олександр Стаценко, перемогли аргентинців з рахунком 45:37. Андрій свої поєдинки виграв (в хронологічному порядку): у Мартіна Езекіеля Грюнвальдта (5:3), Стефано Лючетті (7:5) та, в заключному бою, Паскуаля Ді Телли (5:3), розвинувши перевагу збірної до 8-ми очок.

В 1/8 фіналу, як і в особистому турнірі, нездоланною перешкодою для Ягодки+Ко став іранець Алі Пакдаман, на цей ра зі своїми друзями. Нагадаємо, що в індивідуальному турнірі одесит переміг Абедіні, 15:13, але програв Пакдаману 12:15 та посів у підсумку 31-е місце.

В командному турнірі Ягодка здолав тільки опір 3-го номера іранців – Мохамада Рахбарі (8:4), двом іншим поступився – Абедіні (1:5), Пакдаману (4:5). У підсумку програш з рахунком 34:45 та 13-е місце в загальній класифікації. А чемпіоном світу стала збірна Кореї, яка у фіналі перемогла італійців (45:39).